Porzellan Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1567758
11198
295
Koreai virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 1553552
11199
295
Kalapos hölgy, román porcelán figura, sérüléssel, m: 24 cm
1571343
11200
295
Sri Lanka porcelán elefánt, matricás, hibátlan, jelzett, m: 13x14x6 cm 1571316
11201
295
Női alak hegedűvel, porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
1572466
11202
295
Porcelán tojás alakú virágmintás ékszertartó dobozka, matricás, jelzett, hibátlan, m: 7 cm. 1572456
11203
295
Porcelán tojás, matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m: 7 cm. 1571481
11204
295
Aquincumi porcelán pingvin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 1572402
11205
295
Lengyel virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett (Hinekné (Micsik Angéla)), hibátlan, m: 24 cm. 1566083
11206
295
Zsolnay pillangó mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x10x6 cm 1572521
11207
295
4 db porcelán bonbonier illetve ékszertartó, matricásak, az egyik jelzett (Kispest), kis lepattanásokkal, különböző méretben 1572523
11208
295
Ezüstözött porcelán cukortartó, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, d: 13 cm, m: 11 cm 1572055
11209
295
Porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, a talpán apró leppatanással, 14x9 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF