Porzellan Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1571520
11172
295
Kispesti porcelán páva, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x10 cm 1572101
11173
295
Drasche bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm
1566136
11175
295
Herend jelzéssel kobaltkék virágmintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x5x5 cm
1572172
11176
295
Aquincumi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm.
1569653
11177
295
A doktor és a baba, Dave Grossman porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x11x10 cm 1571190
11178
295
Schönwald cukortartó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 1567801
11179
295
Limoges porcelán tál, matricás, hibátlan, jelzett, 16x16x4 cm
1555566
11180
295
1571346
11181
295
Lomonosov porcelán oroszlánkölyök, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x8 cm 1569764
11182
295
Ivócimborák, Cluj román figurális porcelán, bisquit, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 1528168
11184
295
Wood & Sons Ascot tál, részben kézzel festett, jelzett, kopott, d:25,5 cm
1567497
11185
295
Imperial H&C tálka női portréval, matricás, jelzett (Hortense), kopott, d:13 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF