Porzellan

Zahl der Lose: 93

Kispesti porcelán páva, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 10x10 cm
11172.

Rufpreis:
1 600 HUF

Drasche bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm
11173.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Herend jelzéssel kobaltkék virágmintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x5x5 cm
11175.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aquincumi porcelán madár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm.
11176.

Rufpreis:
1 000 HUF

A doktor és a baba, Dave Grossman porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x11x10 cm
11177.

Rufpreis:
3 000 HUF

Schönwald cukortartó, matricás, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11178.

Rufpreis:
2 000 HUF

Limoges porcelán tál, matricás, hibátlan, jelzett, 16x16x4 cm
11179.

Rufpreis:
1 800 HUF

11180.

Rufpreis:
3 000 HUF

Lomonosov porcelán oroszlánkölyök, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9x8 cm
11181.

Rufpreis:
1 000 HUF
11

Ivócimborák, Cluj román figurális porcelán, bisquit, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
11182.

Rufpreis:
3 000 HUF

Wood & Sons Ascot tál, részben kézzel festett, jelzett, kopott, d:25,5 cm
11184.

Rufpreis:
2 800 HUF

Imperial H&C tálka női portréval, matricás, jelzett (Hortense), kopott, d:13 cm
11185.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF