Porzellan Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1570111
11160
295
Hollóházi Erika mintás váza és tál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában, m: 17,5 cm, tál: 19x13 cm 1572301
11161
295
Hollóházi porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 8x5 cm. 1572191
11162
295
Hollóházi porcelán kulacs, Zalaegerszeg látképpel, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 23 cm.
1568683
11163
295
Hollóházi Márka Vermouth készlet: 1 db hordó + 4 db pohár, orosz feliratos fa tartóval, hibátlan, különböző méretben
1521278
11164
295
Hollóházi virág mintás hiányos mokkás készlet, matricás, kopott
1497754
11165
295
1569499
11166
295
Szász Endre által tervezett Hollóházi porcelán tálka,matricás, jelzett, erősen kopott, 14×12 cm 1569500
11167
295
Hollóházi Jurcsák László által tervezett porcelán váza, matricás, apró kopásnyommal, jelzett, m:10 cm 1571454
11168
295
Alfretto borz porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x7,5x11 cm
1571173
11169
295
Figurális névjegykártyatartó (copfját fogó női akt), fehér mázas porcelán,tervezője: Kisfaludy Stróbl Zsigmond (1884-1975), jelzett, restaurált, m: 29 cm
1569743
11170
295
Fischer fajansz tál a Johanna-sorozatból, matricás, jelzett, kopásokkal, d: 34,5 cm 1572295
11171
295
30000
Kalocsai hiányos készlet, kézzel festett, jelzett, apró festék kopással, összesen:40 db
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF