Porzellan

Zahl der Lose: 93

Herendi Apponyi mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x32 cm.
11136.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm.
11137.

Rufpreis:
10 000 HUF
9

Herendi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett (koronás), enyhén kopott aranyozás, 25×21 cm
11138.

Rufpreis:
4 000 HUF

11139.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi csipkebogyó mintás tál ( 2 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 36×27 cm, 38×28 cm
11140.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan,m:15 cm
11141.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Zsolnay porcelán patika edény, felirattal, jelzett, hibátlan, m: 15 cm, d: 8,5 cm
11142.

Rufpreis:
8 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás porcelán ékszerdobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4x2,5 cm
11143.

Rufpreis:
1 200 HUF
18

Zsolnay szószos tál, aranyozott, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm, h:22 cm
11144.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay pillangómintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11145.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay pillangómintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm
11146.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm
11147.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF