Porzellan Zahl der Lose: 93
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1572361
11136
295
Herendi Apponyi mintás porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x32 cm. 1572091
11137
295
Herendi porcelán bagoly, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 13 cm. 1536789
11138
295
Herendi virág mintás tál, kézzel festett, jelzett (koronás), enyhén kopott aranyozás, 25×21 cm 1567492
11139
295
Herendi Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 15,5×8×4 cm 1566588
11140
295
Herendi csipkebogyó mintás tál ( 2 db), kézzel festett, jelzett, hibátlan, 36×27 cm, 38×28 cm
1565749
11141
295
Herendi Viktória mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan,m:15 cm 1569468
11142
295
Zsolnay porcelán patika edény, felirattal, jelzett, hibátlan, m: 15 cm, d: 8,5 cm
1566091
11143
295
Zsolnay búzavirág mintás porcelán ékszerdobozka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 4x2,5 cm 1571629
11144
295
Zsolnay szószos tál, aranyozott, jelzett, kopásnyomokkal, m: 8 cm, h:22 cm 1571487
11145
295
Zsolnay pillangómintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 8 cm 1571501
11146
295
Zsolnay pillangómintás porcelán hamutál, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12 cm 1571492
11147
295
Zsolnay virágmintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF