Juwelen

Zahl der Lose: 151

Ezüst(Ag) "shell" kagylós karkötő, jelzett, 3,4x2 cm, nettó: 6,6 g
19060.

Rufpreis:
1 600 HUF
16

Ezüst(Ag) nagy fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 20,5 g
19061.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 5,9 g
19062.

Rufpreis:
1 600 HUF

Aranyozott ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 14,7 g
19063.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) "csontos" karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 25,8 g
19064.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Ezüst(Ag) szkarabeuszos karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 21,4 g
19065.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ezüst(Ag) 11 szintetikus kővel díszített gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,6 g
19066.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) hétköves gyűrű, szintetikus kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,5 g
19067.

Rufpreis:
1 800 HUF

Ezüst(Ag) masszív, mintás kerek gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 8,1 g
19068.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) virágmintás gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 4,3 g
19069.

Rufpreis:
1 400 HUF

Ezüst(Ag) szalagmintás gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 7,1 g
19070.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ezüst(Ag) katica és gyöngyös szív függő, jelzett, bruttó: 1,7 g
19071.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF