Juwelen Zahl der Lose: 151
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1560840
19060
294
Jewellery
Ezüst(Ag) "shell" kagylós karkötő, jelzett, 3,4x2 cm, nettó: 6,6 g 1560830
19061
294
Jewellery
Ezüst(Ag) nagy fantáziaszemes karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 20,5 g
1560819
19062
294
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) walles karkötő, jelzett, h: 16,5 cm, nettó: 5,9 g 1560816
19063
294
3800
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) fonott karkötő, jelzett, h: 20 cm, nettó: 14,7 g 1560813
19064
294
6500
Jewellery
Ezüst(Ag) "csontos" karkötő, jelzett, h: 18,5 cm, nettó: 25,8 g 1560801
19065
294
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) szkarabeuszos karkötő, jelzett, h: 16 cm, nettó: 21,4 g 1560791
19066
294
Jewellery
Ezüst(Ag) 11 szintetikus kővel díszített gyűrű, jelzett, méret: 58, bruttó: 3,6 g
1560783
19067
294
Jewellery
Ezüst(Ag) hétköves gyűrű, szintetikus kövekkel, jelzett, méret: 55, bruttó: 4,5 g
1560766
19068
294
Jewellery
Ezüst(Ag) masszív, mintás kerek gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 8,1 g 1560758
19069
294
Jewellery
Ezüst(Ag) virágmintás gyűrű, jelzett, méret: 57, nettó: 4,3 g 1560756
19070
294
Jewellery
Ezüst(Ag) szalagmintás gyűrű, jelzett, méret: 55, nettó: 7,1 g 1560751
19071
294
Jewellery
Ezüst(Ag) katica és gyöngyös szív függő, jelzett, bruttó: 1,7 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF