Juwelen Zahl der Lose: 151
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1558445
19012
294
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db + fülbevaló + gyűrű, jelzettek, 17,8 g + 1 db bizsu gyűrű 1558459
19013
294
Jewellery
Ezüst(Ag) feszület ezüst(Ag) láncon, jelzett, lánc h: 77 cm, kereszt: 6x4 cm, nettó: 28,8 g 1558465
19014
294
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán virágmintás karkötő, jelzés nélkül, h: 15,5 cm, nettó: 23,5 g 1558427
19015
294
26000
Jewellery
Arany(Au) 14K gyűrű gyémánt kővel ezüst foglalatban, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,3 g
1558432
19016
294
28000
Jewellery
Arany(Au) 14K gyűrű gyémánt kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 2 g 1564813
19017
294
120000
Jewellery
cca 1950 Omega Seamaster Au (18k) tokban, bőr szíjjal, működik, apró karcolás a számlapon, jelzett, bruttó:31 g (szíjjal) 1564814
19018
294
60000
Jewellery
Arany (Au.) tokos női zsebóra, jelzett (14K), eredeti dobozában, pontatlan mutatókkal, működik, bruttó:24 g 972873
19019
294
Jewellery
cca 1900-1930 Ezüst (Ag.) Speciosa olasz zsebóra, kissé kopott, gravírozott számlappal, körülötte gazdag ornamentális díszítéssel, "Per la patria e per il re" felirattal, hátlapján hazafias tematikájú jelenettel, jelzett, javításra szorul br: 56,3 gr / cca 1900-1930 Silver (Ag.) Speciosa Italian clock, the clockface is a bit worn-out, with etchwork on it, with ornamental decoration and "Per la patria e per il re" inscription, with patriotic scene on the back needs repair 1560914
19020
294
22000
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális bordázott tálka, jelzett, 14x10,3 cm, nettó: 86,7 g
1561265
19021
294
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, csiszolt üveg kővel(minimális lepattanásokkal), jelzett, bruttó: 12,6 g
1561270
19022
294
Jewellery
Ezüst(Ag) markazittal díszített kereszt függő, jelzett, 4x2,5 cm, bruttó: 2,1 g 1561276
19023
294
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű csiszolt üveg kővel, jelzett, méret: 59, bruttó: 11 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF