Juwelen

Zahl der Lose: 151

19144.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

19145.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Gyémánt fülbevaló pár 14 K fehérarany foglalatban. Br 1,73 g , Gyémántok összesen 0,45 Ct. Díszdobozban / Diamond and white gold earrings.
19146.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Áttört szélű ezüst (Ag.) tálca, más-más férfi arcképével, jelzett, mesterjeggyel, 38×43 cm, nettó: 1660 g /Silver tray with portraits
19147.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Antik ezüst (Ag.) talpas mini kináló, tetején több rétegű csiszolt tejüveg, kézzel festett, kopott apró csorbákkal, jelzett, mesterjeggyel, m: 7 cm, d: 10 cm, bruttó:141 g
19148.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) háromlábú bonbontartó, jelzett, d: 10 cm, m: 9,5 cm, nettó: 164,6 g
19149.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Ezüst fedeles fűszertartó kis kanállal, jelzett, mesterjeggyel, poncolt, m: 6 cm, nettó 90 g / Silver spice holder with spoon and hallmark
19150.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF