Juwelen

Zahl der Lose: 151

Ezüst(Ag) tálka, jelzett, d:  9 cm, nettó: 68,4 g
19132.

Rufpreis:
12 000 HUF

cca 1880 holland ezüst (Ag.) kis doboz, sörözős jelenettel, préselt, jelzett, mesterjeggyel (Z.Z), jó állapotban, 15×6,5 cm, nettó: 179 g
19133.

Rufpreis:
65 000 HUF
176,15
203,13

Ezüst(Ag) cukorcsipesz, jelzett / Silver sugar-nipper, h: 13 cm, nettó: 45,6 g
19134.

Rufpreis:
8 000 HUF

cca 1920 Angol ezüst(Ag) cigarettatárca díszdobozban. Hibátlan, szép állapotú Birmingham, Joseph Gloster Ltd. jelzett. 12x9 cm / Silver cigarette holder, bruttó 164,2 g
19135.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Ezüst(Ag) főzelékes kanál, aranyozott merőrésszel, jelzett, h: 27 cm, 75 g
19136.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Ezüst (Ag) pecsenyés hústű, 2 db, jelzett, h: 20 cm, nettó: 78,9 g
19137.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag.) monogramos cukor doboz, kulcs nélkül, jelzett, mesterjeggyel, jó állapotban, kis fogóval a tetején, 13×9 cm, m:12 cm, nettó:420 g
19138.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

19139.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Ezüst (Ag.) füles kehely, jelzett, gravírozott, m:9 cm, nettó:166 g
19140.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Ezüst(Ag) merőkanál, jelzett, h: 26 cm,  nettó: 98 g
19141.

Rufpreis:
12 000 HUF

19142.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst(Ag) húsvilla, jelzett, h: 26 cm,  nettó: 103 g
19143.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF