Juwelen Zahl der Lose: 151
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1558475
19132
294
Jewellery
Ezüst(Ag) tálka, jelzett, d: 9 cm, nettó: 68,4 g 1558553
19133
294
65000
Jewellery
cca 1880 holland ezüst (Ag.) kis doboz, sörözős jelenettel, préselt, jelzett, mesterjeggyel (Z.Z), jó állapotban, 15×6,5 cm, nettó: 179 g
1512182
19134
294
Jewellery
Ezüst(Ag) cukorcsipesz, jelzett / Silver sugar-nipper, h: 13 cm, nettó: 45,6 g
1512135
19135
294
34000
Jewellery
cca 1920 Angol ezüst(Ag) cigarettatárca díszdobozban. Hibátlan, szép állapotú Birmingham, Joseph Gloster Ltd. jelzett. 12x9 cm / Silver cigarette holder, bruttó 164,2 g
1488970
19136
294
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) főzelékes kanál, aranyozott merőrésszel, jelzett, h: 27 cm, 75 g 1561033
19137
294
Jewellery
Ezüst (Ag) pecsenyés hústű, 2 db, jelzett, h: 20 cm, nettó: 78,9 g
1558556
19138
294
90000
Jewellery
Ezüst (Ag.) monogramos cukor doboz, kulcs nélkül, jelzett, mesterjeggyel, jó állapotban, kis fogóval a tetején, 13×9 cm, m:12 cm, nettó:420 g
1390368
19139
294
11000
Jewellery
Ezüst(Ag) nyelű kés és villa, jelzett, h: 18,5 és 20 cm, br: 80 g 1558560
19140
294
24000
Jewellery
Ezüst (Ag.) füles kehely, jelzett, gravírozott, m:9 cm, nettó:166 g 1517606
19141
294
Jewellery
Ezüst(Ag) merőkanál, jelzett, h: 26 cm, nettó: 98 g
1518597
19142
294
26000
Jewellery
Antik ezüst (Ag.) merőkanál, jelzett, mesterjeggyel, h:32 cm, nettó: 203 g 1517603
19143
294
Jewellery
Ezüst(Ag) húsvilla, jelzett, h: 26 cm, nettó: 103 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF