Juwelen Zahl der Lose: 151
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1489498
19108
294
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) "II. Preis Hubertus-Jagd 1908" vadászdíj, jelzett, 8x7,5 cm, nettó: 84,9 g 1540506
19109
294
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros gyöngymintás nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 13,3 g 1512667
19110
294
Jewellery
Ezüst(Ag) barokk kereszt függő, jelzett, 2,5x1,5 cm, nettó: 0,6 g 1352638
19111
294
14000
Jewellery
Ezüst (Ag.) fagylatos kanál, jelzett, mesterjeggyel (VCD), gravírozott címerrel, h:14 cm (2×), nettó:55 g 1512351
19112
294
Jewellery
Ezüst(Ag) figaro nyaklánc, jelzett / Silver necklace h: 54,5 cm, nettó: 12,2 g
1512354
19113
294
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) lapos tojásszemes nyaklánc, jelzett / Silver necklace, h: 46 cm, nettó: 12,8 g 1541049
19114
294
Jewellery
Ezüst(Ag) kétágú virágos mini gyertyatartó, jelzett, m:8,3 cm, nettó: 19,9 g 1512152
19115
294
Jewellery
Ezüst(Ag) aranyozott tejszínhabos, jelzett, h: 18,3 g, 43,2 g 1540490
19116
294
Jewellery
Ezüst(Ag) háromsoros nyaklánc, jelzett, h: 41 cm, nettó: 17,4 g 1561924
19117
294
Jewellery
Szkarabeuszmotívumos ezüst (Ag.) ékszer szett: gyűrű, nyaklánc, karkötő, kő berakásokkal, jelzettek, gyűrűméret: 63, h: 21 ill. 44 cm, összesen bruttó 64,5 g 1561871
19118
294
Jewellery
Tissot ezüst (Ag.) zsebóra, Sárga János [ékszerész], Budapest, jelzett, nem működik, bruttó 53,2 g 1563311
19119
294
Jewellery
Ezüst (Ag.) karperec, szintetikus kő berakásokkal, jelzett, bruttó 13,9 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF