Porzellan Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1560097
11100
294
Victoria váza mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, kopott, m: 24 cm 1564823
11101
294
Bavaria virágmintás porcelán teás készlet, matricás, jelzett, hiányos, hibákkal 1421002
11102
294
Reichenbach bonbonier, matricás, kopott, jelzett, m:13 cm 1460499
11103
294
1559828
11104
294
Royal Dux tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, h:16,5 cm/ Royal Dux porcelain dachshund, perfect condition, signed
1535519
11105
294
Jelzett fém tetős német korsó ( 2db), mázas porcelán, hibátlan, m:15 és 17 cm 1560027
11106
294
Vegyes porcelán tétel, 7 db, mini emlékkorsók, váza, csésze és alj, jelzettek, m: 5 és 12 cm között
1560113
11107
294
Kis porcelán babakészlet, 4 db különféle tálka, matricásak, jelzés nélkül, lekopásokkal, különböző méretben 1559771
11108
294
Nagyméretű porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
1558747
11109
294
Figurális gyertyatartó, spiáter, kis repedéssel, pótolt lábbal, m: 29 cm 1561355
11110
294
Jelzett karmos váza, romantikus jelenetekkel, matricás, kopott aranyozás, m:15 cm 1561322
11111
294
Jelzett japán váza pár, kézzel festett, kopás nyomokkal, m:12 cm (2×) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF