Porzellan

Zahl der Lose: 52

Victoria váza mitológiai jelenettel, matricás, jelzett, kopott, m: 24 cm
11100.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bavaria virágmintás porcelán teás készlet, matricás, jelzett, hiányos, hibákkal
11101.

Rufpreis:
1 000 HUF

Reichenbach bonbonier, matricás, kopott, jelzett, m:13 cm
11102.

Rufpreis:
1 800 HUF

11103.

Rufpreis:
10 000 HUF

Royal Dux tacskó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8,5 cm, h:16,5 cm/ Royal Dux porcelain dachshund, perfect condition, signed
11104.

Rufpreis:
6 000 HUF

Jelzett fém tetős német korsó ( 2db), mázas porcelán, hibátlan, m:15 és 17 cm
11105.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vegyes porcelán tétel, 7 db, mini emlékkorsók, váza, csésze és alj, jelzettek, m: 5 és 12 cm között
11106.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kis porcelán babakészlet, 4 db különféle tálka, matricásak, jelzés nélkül, lekopásokkal, különböző méretben
11107.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nagyméretű porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm
11108.

Rufpreis:
5 000 HUF

Figurális gyertyatartó, spiáter, kis repedéssel, pótolt lábbal, m: 29 cm
11109.

Rufpreis:
1 200 HUF
15

Jelzett karmos váza, romantikus jelenetekkel, matricás, kopott aranyozás, m:15 cm
11110.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jelzett japán váza pár, kézzel festett, kopás nyomokkal, m:12 cm (2×)
11111.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF