Porzellan Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1561802
11063
294
Apponyi mintás Herendi tálka, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 14×9,5 cm
1561216
11064
294
Herendi kupa, kézzel festett, jelzett (koronás), kis kopásnyomokkal, m: 10,5 cm
1559973
11065
294
Herendi madár mintás mini váza, 3 db, porcelán, jelzettek, hibátlanok, m: 7 és 8 cm 1559957
11066
294
Herendi fehér mázas hattyúpár, jelzett, hibátlan, m: 20 cm 1559698
11067
294
Rotschild mintás Herendi porcelán váza, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 25 cm 1559688
11068
294
Herendi csupros kislány kopóval, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm 1557377
11069
294
28000
Herendi Viktória mintás apró süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 12,5 cm (6×), d:27 cm 1560484
11070
294
Herendi virág mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 15×9 cm 1561372
11071
294
Herendi virág mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopott, 15×9 cm 1535576
11072
294
Zsolnay labdázó kisfiú, kézzel festett, jelzett, apró lepattanással, m: 11 cm 1557386
11073
294
Zsolnay pillangó mintás süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm (6×), 25,5×24 cm 1557403
11074
294
55000
Zsolnay perzsa mintás mokkás készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, eredeti dobozában Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF