Porzellan

Zahl der Lose: 52

Gránit porcelán elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x14 cm.
11088.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kispesti Porcleánygyáras kancsó és Drasche bögrék ( 4db), matricás, jelzett, kopott, m:19,5 cm, m:9,5 cm (4 ×)
11089.

Rufpreis:
1 600 HUF
15

Augarten Wachau fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
11090.

Rufpreis:
12 000 HUF

Villeroy&Boch hiányos teás készlet, 3 db, jelzett, az egyiken kis lepattanás, m: 8 és 20 cm között
11091.

Rufpreis:
1 600 HUF

2 db H&C porcelán csontos tányér, jelzett, lekopásokkal, 24×14 cm
11092.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mikasa virágmintás esküvői alkalmi porcelán tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, díszdobozban, d: 20,5 cm
11093.

Rufpreis:
2 800 HUF

Mikasa virágmintás esküvői alkalmi porcelán süteményes tál és tortalapát, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, díszdobozban, d: 29 cm ill. h: 26 cm
11094.

Rufpreis:
3 000 HUF

Royal Dux tigris, kézzel festett, jelzett, máz alatti foltokkal, h:18 cm, m: 8 cm
11095.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bécsi városképes Victoria porcelán csésze, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7 cm
11096.

Rufpreis:
2 000 HUF

Meisseni porcelán tétel: leveses tál, kiöntők, szószos tál, összesen 4 db, hibátlanok
11097.

Rufpreis:
3 000 HUF
29

11098.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11099.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF