Porzellan Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1559833
11088
294
2200
Gránit porcelán elefánt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 15x14 cm. 1557689
11089
294
Kispesti Porcleánygyáras kancsó és Drasche bögrék ( 4db), matricás, jelzett, kopott, m:19,5 cm, m:9,5 cm (4 ×) 1513001
11090
294
Augarten Wachau fedeles váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm
1560063
11091
294
Villeroy&Boch hiányos teás készlet, 3 db, jelzett, az egyiken kis lepattanás, m: 8 és 20 cm között 1564461
11092
294
2 db H&C porcelán csontos tányér, jelzett, lekopásokkal, 24×14 cm 1560087
11093
294
Mikasa virágmintás esküvői alkalmi porcelán tál, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, díszdobozban, d: 20,5 cm 1560089
11094
294
Mikasa virágmintás esküvői alkalmi porcelán süteményes tál és tortalapát, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, díszdobozban, d: 29 cm ill. h: 26 cm 1559887
11095
294
Royal Dux tigris, kézzel festett, jelzett, máz alatti foltokkal, h:18 cm, m: 8 cm
1558712
11096
294
Bécsi városképes Victoria porcelán csésze, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7 cm
1557446
11097
294
Meisseni porcelán tétel: leveses tál, kiöntők, szószos tál, összesen 4 db, hibátlanok 1295169
11098
294
1330158
11099
294
26000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF