Porzellan Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1557095
11075
294
Zsolnay retro mokkás csésze és alj (6 db), matricás, jelzett, kopott 1529158
11076
294
5 db Zsolnay porcelán teáscsésze, alj nélkül, matricás, kopásokon kívül jó állapotban.
1560098
11077
294
Hollóházi dekoratív váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25,5 cm 1562399
11078
294
Hollóházi liba, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm 1557065
11079
294
Hollóházi mokkás csésze és alj (párban), kopott, jelzett 1561408
11080
294
Hollóházi kétágú gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:15 cm / Hollohaza porcelain candelstick 1561380
11081
294
Hollóházi porcelán csengő, virágokkal díszített, szolidan aranyozott, jelzett, m: 10,5 cm 1559838
11083
294
Hollóházi porcelán medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9 cm.
1518946
11084
294
24000
1560003
11085
294
Drasche pletykálkodók, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 24 cm 1559929
11086
294
Aquincumi madár és Iparművészeti Vállalatos halacska, hibátlanok, jelzettek, m: 6 és 8 cm
1559831
11087
294
Drasche törölköző női akt, fehér mázas porcelán figura, jelzett, hibátlan, m: 19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF