Porzellan

Zahl der Lose: 52

Zsolnay retro mokkás csésze és alj (6 db), matricás, jelzett, kopott
11075.

Rufpreis:
5 000 HUF

5 db Zsolnay porcelán teáscsésze, alj nélkül, matricás, kopásokon kívül jó állapotban.
11076.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi dekoratív váza, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, m: 25,5 cm
11077.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi liba, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
11078.

Rufpreis:
800 HUF

Hollóházi mokkás csésze és alj (párban), kopott, jelzett
11079.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi kétágú gyertyatartó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:15 cm, h:15 cm / Hollohaza porcelain candelstick
11080.

Rufpreis:
2 000 HUF
13

Hollóházi porcelán csengő, virágokkal díszített, szolidan aranyozott, jelzett, m: 10,5 cm
11081.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hollóházi porcelán medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9 cm.
11083.

Rufpreis:
1 200 HUF

11084.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Drasche pletykálkodók, fehér mázas, jelzett, hibátlan, m: 24 cm
11085.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aquincumi madár és Iparművészeti Vállalatos halacska, hibátlanok, jelzettek, m: 6 és 8 cm
11086.

Rufpreis:
1 000 HUF

Drasche törölköző női akt, fehér mázas porcelán figura, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11087.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF