https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 44
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1223955
15534
291
0
4000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1406780
15535
291
0
2400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Kerék Mihály: A magyar földkérdés. Budapest, 1939, Mefhosz Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1252575
15536
291
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1259248
15537
291
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes kertészet-mezőgazdasági könyv tétel, összesen 3 kötet.
Das Lot is nicht erreichbar
1406251
15538
291
0
1400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Béla: A sárgadinnye. Budapest, 1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, valamint műanyag védőfóliában.
Das Lot is nicht erreichbar
1504286
15539
291
0
3000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Szerb Zsigmond: Éljen az élet! A gasztronómia regénye. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé viseltes papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1538601
15540
291
0
1200
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
4 db szakácskönyv az 1950-es évekből: özv. Szabó Józsefné: Disznóölés-feldolgozás. Bp., 1959, Minerva. Kiadói papírkötésben. Fülöp Margit: Margit néni süteményes könyve. Bp., 1957, Minerva. Kiadói papírkötésben, viseltes állapotban. Főzzünk olcsó zöldséggel! Bp., 1956, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Venesz József: Magyaros ételek. Bp., 1967, Minerva. Kiadói papírkötésben. 1508024
15541
291
0
2000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vareschi, Volkmar - Krause, Ernst: Der Berg blüht. Erleben und Deutung alpiner-Pflanzen in Wort und Bild. München, 1938, Verlag F. Bruckmann. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse