Vegyes szakácskönyv tétel, 2 db: Félszáz régi magyar vadétel Gundel Imre válogatásában 1834-1894. Bp., 1990, Artemis. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Gundel Károly: Kis magyar szakácskönyv. Átdolgozták fiai Gundel Ferenc, és Gundel Imre. Bp., 1985, Corvina. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
Vegyes kertészeti könyvek a Kincses Könyvek sorozatból, 2 db: Jeszenszky Árpád: Zöldségfélék korai termesztése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozot és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a kötése sérült. Dr. Erdélyi Tibor, Tengerdi János: Permezetés, porozás. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, egy-két helyen tollal aláhúzás.
Dr. Hifner Kálmán, Csák Zoltán: A burgonya tő-, és levélbetegségei, károsodásai. Országos Növényfajtakísérletei Intézet Zsebatlaszai 2. Budapest, 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, számos egészoldalas illusztrációval.
Mezőgazdasági lexikon I-II. Budapest, 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Második, teljesen átdolgozott kiadás, 897+944 p. Kiadói egészvászon kiadói papírborítóban. Jó állapotban.