Bücher: Gastronomie und Gärtnerei

Zahl der Lose: 44

Vegyes szakácskönyv tétel, 2 db: Félszáz régi magyar vadétel Gundel Imre válogatásában 1834-1894. Bp., 1990, Artemis. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban. Gundel Károly: Kis magyar szakácskönyv. Átdolgozták fiai Gundel Ferenc, és Gundel Imre. Bp., 1985, Corvina. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15522.

Rufpreis:
2 000 HUF

15523.

Rufpreis:
1 600 HUF

15524.

Rufpreis:
3 000 HUF

15525.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tolnai Kálmán: Szomszédaink asztalánál. Pozsony, 1986, FMSZ. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15526.

Rufpreis:
800 HUF

A szépen terített asztal. Szerk.: Vadas József. h.n., 1986, OMFB. Kiadói kartonált papírkötés.
15527.

Rufpreis:
800 HUF

Aquarien und Terrarien. Jahrbuch 1954. Szerk.: Gilsenbach, Reimar et al. Jéna, 1954, Urania Verlag. Félvászonkötésben, jó állapotban.
15528.

Rufpreis:
1 800 HUF

Anghi Géza, Faluba Zoltán, Potzta Imre, Woynarovich Elek: Méhészet, selyemhernyó-, hal-, nyúl-, és prémesállattenyésztés. Ezüstkalászos tanfolyamok tankönyvei. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15529.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db szakácskönyv: Gold Magyar Gasztronómia (szerk.: Niszkács Miklós). Bp., [é. n.] Párizs 2000 Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben. Kövi Pál: Erdélyi lakoma. Bukarest, 1980, Kriterion. Kiadói egészvászon kötésben. Török Erzsi szakácskönyve. (szerk.: Gedényi Zsuzsanna). Bp., 2003, Püski. Kiadói papírkötésben.
15530.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 szárnyasokkal kapcsolatos könyv / 2 books about poultry: Landwirtschaftliche Geflügelzucht + Geflügelkrankheiten. Leipzig, 1922. Hachmeister.
15531.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Hifner Kálmán, Csák Zoltán: A burgonya tő-, és levélbetegségei, károsodásai. Országos Növényfajtakísérletei Intézet Zsebatlaszai 2. Budapest, 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, számos egészoldalas illusztrációval.
15532.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mezőgazdasági lexikon I-II. Budapest, 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Második, teljesen átdolgozott kiadás, 897+944 p. Kiadói egészvászon kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
15533.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF