Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 44
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1535700
15498
291
Books: Gastronomy and Gardening
3 mű egybe kötve: Dr. Lucas Ede-Dr. Medicus Frigyes: Gyümölcstenyésztés. Bp., 1879, Rautmann Frigyes; Hazám szőlőmíves közönségének; Köd József: Szőlőművelés és borkezelés. Bp., 1880, Aigner Lajos; Félvászon kötésben, címlapok hiányosak, kopottas állapotban. 1457574
15499
291
1522073
15500
291
4800
Tutsek Anna: Katóka szakácskönyve. Bp., 1913, Singer és Wolfner. Félvászon kötésben. 1512742
15501
291
1540405
15502
291
A ponty szálkamentes elkészítése és pontyrecepetek. Bp., é.n., Országos Halászati Egyesület, 16 p. Tűzött papírkötés, megviselt állapotban. 1538533
15503
291
1504197
15504
291
Csapó József: Uj füves és virágos magyar kert. Reprint kiadás. Bp., 1988, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. Reprint! 1465276
15505
291
1537527
15506
291
A mi süteményes könyvünk. Gyakorlati útmutatások a torták, mignonok és mindenféle sütemények helyes elkészítésére és díszítésére. Bp., 1990, Minerva. Reprint! Egészvászon kötés, jó állapotban. 1510723
15507
291
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Jó állapotban. 1503704
15508
291
1457205
15509
291
Vegyes nyomtatvány tétel, 2 db: Németh Béla: Keményitőcukor gyártása. V. kiadás. Bp., 1946, Universum, 16 p. Kiadói papírkötés. Rosner Ernő: A cukor helyettesítése. Keményítő szirup, mézszerű burgonyacukor és édes melasz házi előállítása. Népszava Műszaki Könyvei. Bp, é.n., Népszava, 8 p. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF