Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 98
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1776126
30203
29
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Krúdy Gyula" kétoldalas Br emlékérem (48,24g/45mm) T:1- / Hungary ND "Gyula Krúdy" double-sided Br commemorative medallion (48,24g/45mm) C:AU 1730781
30204
29
Numismatik
August Kleeberg 1867. "I. Ferenc József budai koronázására" Sn emlékérem. "LELJE NÉPE BOLDOGSÁGÁN ÖRÖMET, HÍR, SZERENCSE KOSZORÚZZA SZENT FEJÉT / DEÁK EMLÉKE BENNÖK" (49,43g/52mm) T:1-,2 / Hungary 1867. "For the Coronation of Franz Josef" Sn commemorative medallion. Sign.: A. Kleeberg (49,43g/52mm) C:AU,XF Montenuovo 2725. 1685949
30205
29
Numismatik
Kopits János (1872-1944) DN "Női mellkép" egyoldalas, öntött Br plakett (589g/195mm) T:2 / Hungary ND "Womans portrait" one-side cast Br plaque. Sign.: János Kopits (589g/195mm) C:XF
1776854
30206
29
Numismatik
Koren István (1911-1994) 1937. "Gyóni Géza - A GYÓNI HAMVAK HAZAHOZATALA EMLÉKÉRE" Br egyoldalas plakett (447g/104x156mm) T:2 / Hungary 1937. "Géza Gyóni - Commemorating the return of his ashes" Br one-sided plaque. Sign.: István Koren (447g/104x156mm) C:XF 1767192
30207
29
28000
Numismatik
Kovács Dezső (1921-) 1970. "JOHANN THADDAUS PEITHNER / A SELMECI BÁNYÁSZATI AKADÉMIA ALAPÍTÁSÁNAK EMLÉKÉRE 1770" peremen jelzett Ag emlékérem (130,5g/0.935/69,5mm) T:2 patina / Hungary 1970. "Johann Thaddäus Peithner / To the Memory of the Foundation of the Selmec Mining Academy 1770" Ag commemorative medallion with hallmark on the edge. Szign.: Dezső Kovács (130,5g/0.935/69,5mm) C:XF patina
1776107
30208
29
Numismatik
Körmendi Frimm Jenő (1886-1959) 1913. "M.T.K. (Magyar Testgyakorlók Köre) 1888-1913" Br plakett (108,75g/ 82x48mm) T:1- / Hungary 1913. "M.T.K 1888-1913" Br sports club's plaque. Sign.: Jenő Körmendi Frimm (108,75g/82x48mm) C:XF 1671366
30209
29
Numismatik
Kunvári Lilla (1897-1984) 1957. "Kandó Kálmán" nagyméretű, öntött, egyoldalas Br plakett (725g/~177mm) C:1,1- / Hungary 1957. "Kálmán Kandó" large size, cast, one-sided Br plaque. Sign.: Lilla Kunvári (725g/~177mm) C:UNC,AU
1766431
30210
29
30000
Numismatik
1671417
30211
29
24000
Numismatik
Leimdörferné Gráber Mária (1895-?) 1938. "Klári" öntött, egyoldalas Br plakett (296g/148mm) T:1-,2 R! / Hungary 1938. "Klári" cast, one-sided Br plaque. Sign.: Mária Leimdörferné Gráber (296g/148mm) C:AU,XF Rare!
1775466
30212
29
Numismatik
Ligeti Erika (1934-2004) DN "Ikrek hava" kétoldalas Br érem (54,54g/39mm) T:2 / Hungary ND "Month of Gemini" Br medal. Sign.: Erika Ligeti (54,54g/39mm) C:XF
1776101
30213
29
Numismatik
Lóránfi Antal (1856-1927) 1906. "Hilibi Haller József 1906 II/4." egyoldalas fém plakett (61,34g/47x61mm) T:2- hajlott lemez, ph. / Hungary 1906. "József Hilibi Haller 1906 II./4." one-sided metal plaque. Sign.: Antal Lóránfi (61,34g/47x61mm) C:VF bent, edge error 1671393
30214
29
24000
Numismatik
Madarassy Walter (1909-1994) 1935. "Bárdos Ilonka" öntött, kétoldalas Br érem. (159g/69,5mm) T:1- kis ü. R! / Hungary 1935. "Ilonka Bárdos" cast, double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Walter Madarassy (159g/69,5mm) C:AU small ding Rare!
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF