https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 98

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (313g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (313g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (315g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R! / Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!
1
30179.

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium" aranyozott ezüst emlékérem sorozat bársony dísztokban a Babits Kiadótól, összesen 1kg, a következő felosztásban: "Árpád fejedelem / Csodaszarvas és Lehel kürtje" (313g/0.925) + "Szent Korona / Rakamazi Korong" (313g/0.925) + "Attila kardja / Tarsoly" (315g/0.925) + "Szent István pénze / Lovasíjász" (31g/0.925) + "Szent István szobor / Turul" (31g/0.925) az aranyozás több helyen lekopott T:PP karc, oxidáció R! / Hungary 1996. Commemorative medallions for the Millecentenary of Hungary. Complete set with 5 pieces of different gold plated silver (0.925) medallions in orginal case, all in all 1kg. Sign.: Zsuzsanna Csóka C:PP worn gilding, oxidation, scratched R!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
230 000 HUF
623,31
EUR
,
718,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1938. "Nagy Bercsényi" öntött Br emlékérem (90,43g/48,5mm) T:2 / Hungary 1938. "Miklós Bercsényi" cast commemorative Br medallion. Sign: Ferenc Csúcs (90,43g/48,5mm) C:XF HPII 558.
1
30180.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1938. "Nagy Bercsényi" öntött Br emlékérem (90,43g/48,5mm) T:2 / Hungary 1938. "Miklós Bercsényi" cast commemorative Br medallion. Sign: Ferenc Csúcs (90,43g/48,5mm) C:XF HPII 558.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Kun Mihály 50 éves nyomdászságának emlékére / Tanfolyam hallgatói 1947" két félből álló Br emlékplakett (887g/~157mm) T:2,2- a két fél elvált egy részen /  Hungary 1947. "Mihály Kun 50th Anniversary of Printing" commemorative Br plaque made of two pieces. Sign.: Ferenc Csúcs (887g/~157mm) C:XF,VF a section of the two parts are apart from each other
1
30181.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1947. "Kun Mihály 50 éves nyomdászságának emlékére / Tanfolyam hallgatói 1947" két félből álló Br emlékplakett (887g/~157mm) T:2,2- a két fél elvált egy részen / Hungary 1947. "Mihály Kun 50th Anniversary of Printing" commemorative Br plaque made of two pieces. Sign.: Ferenc Csúcs (887g/~157mm) C:XF,VF a section of the two parts are apart from each other

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. "Jajaczay János Dr. / 1954" kétoldalas Br plakett (292,62g/70mm) T:2 / Hungary 1954. "János Jajczay Dr / 1954" double-sided Br plaque. Sign.: Ferenc Csúcs (292,62g/70mm) C:XF
1
30182.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1954. "Jajaczay János Dr. / 1954" kétoldalas Br plakett (292,62g/70mm) T:2 / Hungary 1954. "János Jajczay Dr / 1954" double-sided Br plaque. Sign.: Ferenc Csúcs (292,62g/70mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1972. "Zolnay László" Br emlékplakett, peremén sorszám (813g/105mm) T:2 /  Hungary 1972. "László Zolnay" Br commemorative plaque, serial on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (813g/105mm) C:XF
1
30183.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1972. "Zolnay László" Br emlékplakett, peremén sorszám (813g/105mm) T:2 / Hungary 1972. "László Zolnay" Br commemorative plaque, serial on edge. Sign.: Ferenc Csúcs (813g/105mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1988. "Szentgyörgyi István 1881-1938" Br plakett (500g/76x99mm) T:2 /  Hungary 1988. "István Szentgyörgyi 1881-1938" Br plaque. Sign.: Ferenc Csúcs (500g/76x99mm) C:XF
1
30184.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1988. "Szentgyörgyi István 1881-1938" Br plakett (500g/76x99mm) T:2 / Hungary 1988. "István Szentgyörgyi 1881-1938" Br plaque. Sign.: Ferenc Csúcs (500g/76x99mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1989. "Dr. Csillag István" egyoldalas, öntött Br plakett (337,47g/100mm) T:2 ph. / Hungary 1989. "István Csillag Dr" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Ferenc Csúcs (337,47g/100mm) C:XF ph.
1
30185.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1989. "Dr. Csillag István" egyoldalas, öntött Br plakett (337,47g/100mm) T:2 ph. / Hungary 1989. "István Csillag Dr" one-sided, cast Br plaque. Sign.: Ferenc Csúcs (337,47g/100mm) C:XF ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
EUR
,
50,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Edvi Illés György (1911-) 1935. "Kunffy Lajos" öntött, egyoldalas Br plakett (322g/128x154mm) T:1-,2 / Hungary 1935. "Lajos Kunffy" cast, one-sided Br plaque. Sign.: György Edvi Illés (322g/128x154mm) C:AU,XF
1
30186.

Edvi Illés György (1911-) 1935. "Kunffy Lajos" öntött, egyoldalas Br plakett (322g/128x154mm) T:1-,2 / Hungary 1935. "Lajos Kunffy" cast, one-sided Br plaque. Sign.: György Edvi Illés (322g/128x154mm) C:AU,XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Edvi Illés György (1911-) 1940. "Géza" Br lemezplakett (259,16g/139mm) T:2 Hungary 1940. "Géza" Br plaque. Sign.: György Edvi Illés (259,16g/139mm) C:XF
1
30187.

Edvi Illés György (1911-) 1940. "Géza" Br lemezplakett (259,16g/139mm) T:2 Hungary 1940. "Géza" Br plaque. Sign.: György Edvi Illés (259,16g/139mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
9
 
Edvi Illés György (1911-) 1941. "Farkas Sándor" Br lemezplakett (195,37g/116mm) T:2 / Hungary 1941. "Farkas Sándor" Br plaque. Sign.: György Edvi Illés (195,37g/116mm) C:XF
1
30188.

Edvi Illés György (1911-) 1941. "Farkas Sándor" Br lemezplakett (195,37g/116mm) T:2 / Hungary 1941. "Farkas Sándor" Br plaque. Sign.: György Edvi Illés (195,37g/116mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Edvi Illés György (1911-) 1942. "Dr. Baktay Ervin" Br plakett (72,44g/72mm) T:2 / Hungary 1942. "Dr. Baktay Ervin" Br plaque. Sign.: György Edvi Illés (72,44g/72mm) C:XF
1
30189.

Edvi Illés György (1911-) 1942. "Dr. Baktay Ervin" Br plakett (72,44g/72mm) T:2 / Hungary 1942. "Dr. Baktay Ervin" Br plaque. Sign.: György Edvi Illés (72,44g/72mm) C:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
2
 
Eölvedi Gachal József (1889-1972) 1966. "IOSEPHVS GACHAL ALIAS EÖLVEDY PICTOR AETATIS SVAE LXXVI." önarckép, egyoldalas, öntött Br plakett (1030g/190mm) T:2 / Hungary 1966. "IOSEPHVS GACHAL ALIAS EÖLVEDY PICTOR AETATIS SVAE LXXVI." self-portrait, one-sided cast Br plaque. Sign.: József Eölvedi Gachal (1030g/190mm) C:XF
1
30190.

Eölvedi Gachal József (1889-1972) 1966. "IOSEPHVS GACHAL ALIAS EÖLVEDY PICTOR AETATIS SVAE LXXVI." önarckép, egyoldalas, öntött Br plakett (1030g/190mm) T:2 / Hungary 1966. "IOSEPHVS GACHAL ALIAS EÖLVEDY PICTOR AETATIS SVAE LXXVI." self-portrait, one-sided cast Br plaque. Sign.: József Eölvedi Gachal (1030g/190mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse