Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Fenyvessy Adolf : A Pesti Hazai Első Takarékpénztár-Egyesület ötvenéves története 1840-1889. Bp., 1890,[Franklin-Társulat-ny.],VIII+397 p. Kiadói festett, díszesen aranyozott, vaknyomásos egészvászon díszkötésben, márványozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal a gerincen, jó állapotban. Lapszámozáson belül 229-397. oldalak között XXX melléklettel. Benne: "Takarékoskodj, mert... Ki mint vet úgy arat! Okt. 31. Takarékossági nap." könyvjelzővel, a hátoldalán "Takarékossági tízparancsolattal". Bp., Klösz Gy. és Fia.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor