Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1764895
10024
29
28000
Gross Arnold (1929-2015) és Török Endre (1926-1980): Virágárus, színes linó, papír, jelzett, 25×30,5 cm 1453840
10025
29
60000
Gulyás Dénes (1927-2003): Parlament. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
1776386
10026
29
Halápy János (1893-1960): Kilátás a dombról. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25×35 cm 1755312
10027
29
Haranghy Jenő (1894-1951): Gomolyfelhők a falu fölött. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×20 cm 1742817
10028
29
30000
Jets György (1925-1996): Kertben. Olaj, vászon, jelzett, 60×80 cm 1703198
10029
29
11000
Kass János (1927-2010): Lakoma. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üdvözlő sorokkal, 39x29,5 cm 1703155
10030
29
11000
Kass János (1927-2010): Ábrahám. Színezett rézkarc, papír, jelzett, üdvözlő sorokkal, 39x29,5 cm 1774474
10031
29
100000
Kántor Lajos (1922-2013): Tudósok. Olaj, farost, jelzett, 46×78 cm
1773937
10032
29
Kernstok Károly (1873-1940): Izomember. Tusrajz levelezőlapon elküldve. Tus, papír. Jelzett .9x15 cm 1765394
10033
29
28000
Korniss Dezső (1908-1984): Szűr-motívum. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 40×30 cm 1765496
10034
29
48000
Kurucz D. István (1914-1996): Koratavasz 1949. Olaj, vászon, jelzett, 40×80 cm
1770335
10035
29
48000
Lossonczy Tamás (1904-2009): Kilátás a térre. Olaj, vászon, jelzett, 50×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF