Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 61
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1757956
10012
29
1765419
10013
29
Buday György (1907-1990): Angyali üdvözlet 1937. Fametszet, papír (halvány karcolásokkal), jelzett, üvegezett keretben, 19×25 cm 1762169
10014
29
50000
Cholnoky Jenő (1870-1950): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×25 cm
1758378
10015
29
200000
Czigány Dezső (1883-1938): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, 39×31 cm Hátoldalán kézzel írt sorokkal ,,A madár elröpül Rózsi elhervad a mi barátságunk ............... Dezső" 1765028
10016
29
120000
1977-1980 Cseh Gusztáv (1934-1985): Pantheon, avagy képes csarnoka hatvan főembernek, akik a mi pátriánkban ... jóemlékezetüket fennhagyták. 60+1 db rézkarc, papír, jelzettek, paszpartuban, különböző méretben
1764813
10017
29
70000
Dévényi János (1956-): Ékes formák (2016). Akril, vászon, hátoldalán jelzett, keretben, 50×70 cm
1765528
10018
29
50000
Drégely László (1932-1990): Napfény 1976. Vegyes technika, fémlemez, jelzett, keretben, 100×28 cm 1768720
10019
29
28000
Duray Tibor (1912-1988): Kilátás a falura. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 20x30 cm 1765370
10020
29
36000
1770482
10021
29
22000
Éder Gyula (1875 - 1945): Tót lányka. Olaj, vászon, jelzett. Szecessziós fém képkeretben. A festményhez ragasztva a művész levele nagybátyjához, melyben a kép keletkezésének körülményeiről ír. 16x10 cm 1755481
10022
29
60000
Fejes Gyula (1895-1956): Visegrád. Olaj, vászon, jelzett, festék pöttyökkel, keretben, 50×60 cm
1764913
10023
29
28000
Gross Arnold (1929-2015): Badacsony, színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF