Tétel

Rufpreis:

120 000 HUF
325,20 EUR, 375,00 USD

Beschreibung:

1977-1980 Cseh Gusztáv (1934-1985): Pantheon, avagy képes csarnoka hatvan főembernek, akik a mi pátriánkban ... jóemlékezetüket fennhagyták. 60+1 db rézkarc, papír, jelzettek, paszpartuban, különböző méretben

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor