Haranghy Jenő (1894-1951): Gomolyfelhők a falu fölött. Akvarell, papír... https://www.darabanth.com/de/29-Gross-Auktion/29.1/Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~11790/Haranghy-Jeno-1894-1951-Gomolyfelhok-a-falu-folott-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-ker~II1755312
1755312
10027
29
Beschreibung: Haranghy Jenő (1894-1951): Gomolyfelhők a falu fölött. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×20 cm
: vörös_iván