https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 36
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1503765
15530
289
0
2000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Anghi Géza, Faluba Zoltán, Potzta Imre, Woynarovich Elek: Méhészet, selyemhernyó-, hal-, nyúl-, és prémesállattenyésztés. Ezüstkalászos tanfolyamok tankönyvei. Bp., 1955, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1504286
15531
289
0
3000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Szerb Zsigmond: Éljen az élet! A gasztronómia regénye. Bp., é.n., Béta Irodalmi Rt. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé viseltes papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
1503704
15532
289
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban. Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1508024
15533
289
0
2000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vareschi, Volkmar - Krause, Ernst: Der Berg blüht. Erleben und Deutung alpiner-Pflanzen in Wort und Bild. München, 1938, Verlag F. Bruckmann. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1504263
15534
289
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
A mi süteményes könyvünk. Váncza könyv. Budapest, 1989, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Papírkötésben, fénymásolt. Reprint kiadás! 1469843
15535
289
0
2000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Mohácsy Mátyás, Dr. Maliga Pál, Dr. Gyúró Ferenc: A gyümölcsfák metszésének kézikönyve. Szerk.: Dr. Gyúró Ferenc. Budapest, 1968, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal, ábrákkal illusztrálva, egy helyen tollal aláírás. 1406251
15536
289
0
1400
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Molnár Béla: A sárgadinnye. Budapest, 1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban, valamint műanyag védőfóliában.
Das Lot is nicht erreichbar
1521614
15537
289
0
800
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Boruzs János, Boruzs Jánosné: Borlexikon. Borral készült ételek receptjeivel. Debrecen, 2000, Kheirón '97 Kiadó. Kiadói papírkötés. Jó állapotban. 1457205
15538
289
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Vegyes nyomtatvány tétel, 2 db: Németh Béla: Keményitőcukor gyártása. V. kiadás. Bp., 1946, Universum, 16 p. Kiadói papírkötés. Rosner Ernő: A cukor helyettesítése. Keményítő szirup, mézszerű burgonyacukor és édes melasz házi előállítása. Népszava Műszaki Könyvei. Bp, é.n., Népszava, 8 p. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1526996
15539
289
0
1000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Védekezés a cerkoszpóra ellen. Bp., 1928, Magyar Cukorgyárosok Országos Egyesülete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1424330
15540
289
0
5000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Venesz József szerk.: Vendéglátóipari egységes ételreceptkönyv. Budapest, 1955, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kissé viseltes kiadói papír kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
1520853
15541
289
0
3000
Books: Gastronomy and Gardening
Kunstobjekte & Papier
1
Bertóti István: Vadgazdálkodás és vadászat. Bp., 1956, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas, sérült borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse