Vegyes kertészeti könyvek, 2 db: Gyümölcstermő növények termékenyülése. Szerk.: Brózik Sándor, Nyéki József. Bp., 1975, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Dr. Mercz Árpád: A must és a bor egyszerű kezelése. Bp., 1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés.
Dr. Hifner Kálmán, Csák Zoltán: A burgonya tő-, és levélbetegségei, károsodásai. Országos Növényfajtakísérletei Intézet Zsebatlaszai 2. Budapest, 1958, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, számos egészoldalas illusztrációval.
Mária Hajková: Édeskönyv. 830 jól sikerült recept. Fordították Schiller L. és Gy.Prága-Pozsony, 1964, ROH. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírborítóban.
Mezőgazdasági lexikon I-II. Budapest, 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Második, teljesen átdolgozott kiadás, 897+944 p. Kiadói egészvászon kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban.
Jávorka Sándor, Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kis atlasza. Függelék: Az északi-Kárpátok virágai. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, javított kiadás. Kiadói illusztrált félvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé szakadozott, javított papírborítóval. Jó állapotban.