Kugler G(éza): A legujabb és legteljesebb nagy házi cukrászat, cukrászok, vendéglősök, és háziasszonyok legpraktikusabb kézikönyve. Bp., 1983, ÁKV. Kiadói illusztrált félvászon-kötés. A hatodik kiadás alapján készült reprint kiadás.
Nemzeti Munkaközpont. Vendégforgalmi évkönyv. Idegenforgalmi útmutató 1942. évre. 496p. Vendéglátósokról szóló informatív munka. egészvászon kötésben, az eredeti borító felhasználásával.
Vegyes kertészeti könyvek a Kincses Könyvek sorozatból, 2 db: Jeszenszky Árpád: Zöldségfélék korai termesztése. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Negyedik, átdolgozot és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes állapotban, a kötése sérült. Dr. Erdélyi Tibor, Tengerdi János: Permezetés, porozás. Bp., 1965, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes gerinccel, egy-két helyen tollal aláhúzás.