Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 166

DN "Védelmi Igazgatásért / A Magyar Köztársaság Belügyminiszterétől" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:2
30687.

Rufpreis:
1 200 HUF

DN "Felsőoktatási Tanulmányi Érdemérem / Tudással Hazánkért - Magyarországért" Br emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:2
30688.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "II. Rákóczi Ferenc" fém lemezérem (38mm) + Amerikai Egyesült Államok DN "New Jersey - Edison Történelmi Emlékhely" fém emlékérem T:2 Hungary ND "Francis Rákóczi II" sheet metal commemorative medallion (38mm) + USA ND "New Jersey - Edison National Historic Site" commemorative medallion C:XF
30689.

Rufpreis:
2 000 HUF

DN "Nemzeti Történeti Emlékpark Ópusztaszer / Feszty-panoráma - Laborc király és leánya" jelzett fém emlékérem (42mm) T:2(PP) patina
30690.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Móra Ferenc emlékérem / A tudományért, a művelődésért" Br emlékérem eredeti dísztokban (82mm) T:1-
30691.

Rufpreis:
8 000 HUF

DN "A béke érdekében végzett eredményes munkáért - Országos Béketanács" zománcozott, aranyozott üveg és Br plakett dísztokban (119mm) T:1-
30692.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Budapest Hilton" ezüstözött fém emlékérem (32mm) T:2 (PP) patina
30693.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Országház" öntött Br plakett, hátoldala gravírozva, eredeti tokban (68mm) T:2
30694.

Rufpreis:
1 000 HUF

4db-os vegyes plakett, emlékérem és díjérem tétel, közte Bozó Gyula (1913-2004) 1994. "Haranghy Jenő grafikus és festőművész / Az Orsz. Magy. Kir. Iparművészeti Iskola tanára 1915-1945 Születésének 100. évfordulóján" Br emlékérem (42,5mm), Ausztria 1909. "Haller Kränzchen 1909" Br plakett (65,5x106mm) T:1-2
30695.

Rufpreis:
800 HUF

5db-os vegyes emlékérem, zseton tétel, benne 1968. "Öntödei Vállalat / Kiváló munkáért 1968" Br emlékérem (55mm) + DN "Fővárosi Csatornázási Művek" Al zseton (3x) + 1975. "A Magyar Rádió Futó-Kocogó Versenye" Al díjérem (40mm) T:2,2-
30696.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF