Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 166

1994. "Balassi Bálint halálának 400. évfordulója / Életünket, amellyel sorsunknak tartozunk, fordítsuk a haza üdvére" Ag és Br emlékérem pár. Szign.: FV (36,65g/0.925/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomat, kis fo.
30675.

Rufpreis:
6 000 HUF

1998. "Z Form / Huszonöt év a szerszámgyártásban" jelzett Ag emlékérem (31,08g/0.999/42mm) T:PP ujjlenyomat, fo.
30676.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

1999. "Helyreállítás - Újjáépítés" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:2 (PP)
30677.

Rufpreis:
1 000 HUF

2000. "Naptárérem" fém emlékérem, hátoldalán Pesterzsébet címerével, műanyag tokban (42mm) T:1(PP) kis patina
30678.

Rufpreis:
1 000 HUF

2001. "MKB / Az első magyar hídpénz 1849" Ag emlékérem dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:PP
30679.

Rufpreis:
5 000 HUF

30680.

Rufpreis:
5 000 HUF

2008. "XI. Nemzetközi Tudományos Napok Gyöngyös MMVIII." Br emlékérem (77mm) T:2 ph.
30681.

Rufpreis:
1 600 HUF

DN "Nyugdíjas Baráti Kör" Br emlékérem, dísztokban (60mm) T:2
30682.

Rufpreis:
1 000 HUF

DN "Váckörnyéki Vízgazdálkodási és Talajvédelmi Társulat" egyoldalas Br plakett (122x58,5mm) T:2
30683.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

DN "KPVDSZ 1900-1975 - A szakszervezet iránti hűségért" Br emlékplakett (102,5x89mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Aerofila 67 - Nemzetközi Légipostabélyeg Kiállítás Budapest" ezüstözött Br emlékérem (34,75g/40mm) + NSZK 1975. "Hapag - Nyugat-Indiai Posta" ezüstözött Br emlékérem (38mm) T:1-(PP),2 fo., patina
30684.

Rufpreis:
800 HUF

DN "Pest Megye Önkormányzata" aranyozott fém emlékérem (2x) fa díszdobozban (65mm) T:1(PP)
30685.

Rufpreis:
2 800 HUF

DN "Hajdú-Bihar Megye Önkormányzata / Emlékérem" aranyozott fém piefort emlékérem, tokban (143g/65mm) T:PP kis ujjlenyomat
30686.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF