Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 166
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1455105
30675
288
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1994. "Balassi Bálint halálának 400. évfordulója / Életünket, amellyel sorsunknak tartozunk, fordítsuk a haza üdvére" Ag és Br emlékérem pár. Szign.: FV (36,65g/0.925/42,5mm) T:1(PP) ujjlenyomat, kis fo. 1515486
30676
288
4800
Numismatik
1998. "Z Form / Huszonöt év a szerszámgyártásban" jelzett Ag emlékérem (31,08g/0.999/42mm) T:PP ujjlenyomat, fo. 1478724
30677
288
Numismatik
1999. "Helyreállítás - Újjáépítés" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:2 (PP)
1512477
30678
288
Numismatik
2000. "Naptárérem" fém emlékérem, hátoldalán Pesterzsébet címerével, műanyag tokban (42mm) T:1(PP) kis patina 1518715
30679
288
Numismatik
2001. "MKB / Az első magyar hídpénz 1849" Ag emlékérem dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:PP 1512025
30680
288
Numismatik
2001. "MKB / Az első magyar hídpénz 1849" Ag emlékérem dísztokban (31,08g/0.999/42,5mm) T:PP 1409465
30681
288
Numismatik
2008. "XI. Nemzetközi Tudományos Napok Gyöngyös MMVIII." Br emlékérem (77mm) T:2 ph.
1499794
30682
288
Numismatik
DN "Nyugdíjas Baráti Kör" Br emlékérem, dísztokban (60mm) T:2
1273592
30683
288
100
Numismatik
DN "Váckörnyéki Vízgazdálkodási és Talajvédelmi Társulat" egyoldalas Br plakett (122x58,5mm) T:2 1494437
30684
288
Numismatik
DN "KPVDSZ 1900-1975 - A szakszervezet iránti hűségért" Br emlékplakett (102,5x89mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) 1967. "Aerofila 67 - Nemzetközi Légipostabélyeg Kiállítás Budapest" ezüstözött Br emlékérem (34,75g/40mm) + NSZK 1975. "Hapag - Nyugat-Indiai Posta" ezüstözött Br emlékérem (38mm) T:1-(PP),2 fo., patina 1512319
30685
288
Numismatik
DN "Pest Megye Önkormányzata" aranyozott fém emlékérem (2x) fa díszdobozban (65mm) T:1(PP) 1512306
30686
288
Numismatik
DN "Hajdú-Bihar Megye Önkormányzata / Emlékérem" aranyozott fém piefort emlékérem, tokban (143g/65mm) T:PP kis ujjlenyomat
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF