https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 166

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Pátzay Pál (1896-1979) DN "Budapest Főváros Tanácsa" Br emlékérem tokban, az érem hátoldala "Az 1802-ben alapított első magyar múzeum klasszicista épületének homlokzatát mutatja be" (70mm) T:2
1
30627.

Pátzay Pál (1896-1979) DN "Budapest Főváros Tanácsa" Br emlékérem tokban, az érem hátoldala "Az 1802-ben alapított első magyar múzeum klasszicista épületének homlokzatát mutatja be" (70mm) T:2

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Peternák Gusztáv (1928-) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis" Ag és Br emlékérem pár (25,41g/0.800/42,5mm) T:1-,2 kis patina, kis ph.
1
30628.

Peternák Gusztáv (1928-) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis" Ag és Br emlékérem pár (25,41g/0.800/42,5mm) T:1-,2 kis patina, kis ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:2 Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF
1
30629.

Carl Radnitzky (1818-1901) 1865. "A Magyar Tudományos Akadémia megnyitásának 40. évfordulójára" Br emlékérem. "XI. DEC: MDCCCLXV / HÁZA MEGNYITÁSÁNAK EMLÉKEÜL A MAGYAR TUDOM: AKADÉMIA" (51mm) T:2 Hungary 1865. "40th anniversary of the opening of the Hungarian Academy of Sciences" Br medallion. Sign.: Carl Radnitzky (51mm) C:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése - Mohács / A mohácsi csata 450. évfordulójára" Ag és Br emlékérem pár (25,04g/0.800/42,5mm) T:1,1- kis ph.
1
30630.

Rétfalvi Sándor (1941-) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése - Mohács / A mohácsi csata 450. évfordulójára" Ag és Br emlékérem pár (25,04g/0.800/42,5mm) T:1,1- kis ph.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag és Br emlékérem pár (35,73g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo.
1
30631.

Sebestyén Sándor (1949-) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Ag és Br emlékérem pár (35,73g/0.835/42,5mm) T:1(PP) fo.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Somogyi Árpád (1926-) ~1980. "T.O.T. (Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa) / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért" Br emlékérem tokban, mellette zománcozott jelvény (95mm) T:1-
1
30632.

Somogyi Árpád (1926-) ~1980. "T.O.T. (Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa) / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért" Br emlékérem tokban, mellette zománcozott jelvény (95mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag és Br emlékérem pár (41,47g/0.640/42,5mm) T:1- apró ph.
1
30633.

Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" Ag és Br emlékérem pár (41,47g/0.640/42,5mm) T:1- apró ph.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Szabó Géza (1939-) DN "IV. Béla Király Bullája" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (33,81g/0.925/42,5mm) T:1- kis patina
1
30634.

Szabó Géza (1939-) DN "IV. Béla Király Bullája" Ag emlékérem dísztokban, tanúsítvánnyal (33,81g/0.925/42,5mm) T:1- kis patina

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Szolláth György (1927-) / Vadász György / ÁPV 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem nem eredeti tokban (34,73g/0,640/42,5mm) T:1-
1
30635.

Szolláth György (1927-) / Vadász György / ÁPV 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése Szombathely / Marcus Aurelius" Ag emlékérem nem eredeti tokban (34,73g/0,640/42,5mm) T:1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,9g/0.640/42,5mm) T:1,1-
1
30636.

Szolláth György (1927-) / Vadász György 1982. "MÉE XII. Vándorgyűlése - Szombathely / Marcus Aurelius" Ag és Br emlékérem pár (34,9g/0.640/42,5mm) T:1,1-

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1980. "III. Nyíregyházi Sporthetek" ezüstözött fém (42,5 mm) + Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br emlékérem (42,5 mm) T:1-,2 patina
1
30637.

Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1980. "III. Nyíregyházi Sporthetek" ezüstözött fém (42,5 mm) + Csúcs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" Br emlékérem (42,5 mm) T:1-,2 patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Nyírbátor" Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" Br emlékérem (40 mm) T:1-,2 apró peremhiba
1
30638.

Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Nyírbátor" Br emlékérem (40 mm) + Tóth Sándor (1933-) 1994. "Szabolcs Szatmár Megyei Idegenforgalmi Hivatal / Csaroda" Br emlékérem (40 mm) T:1-,2 apró peremhiba

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse