Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 166
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1460531
30663
288
4400
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
1986. "A Budavári Sikló újjáépítése / Köszönet a közreműködésért - BKV" Br emlékplakett (~86mm) T:2
1472496
30664
288
Numismatik
~1990. "Magyar Szocialista Párt 1989-1999 / Európai Szocialisták Pártja" jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,22g/0,999/42,5mm) T:PP
1267251
30665
288
500
Numismatik
1512312
30666
288
Numismatik
1478779
30667
288
Numismatik
1498640
30668
288
Numismatik
1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" ezüstözött fém emlékérem (40mm) T:2 (PP)
1440120
30669
288
Numismatik
1993. "Atilla Isten Kardja Ősbemutató 1993. Aug. 20." bronzozott Cu emlékérem műanyag tokban tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1
1512353
30670
288
Numismatik
1511622
30671
288
15000
Numismatik
1993. "Kenderes 1993. szeptember 4." Horthy Miklós és feleségének újratemetése emlékére Ag emlékérem (32,66g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország Kormányzója / Végső Hazatérésének Emlékére-Vitézi Jelvény" Ag emlékérem (32,6g/0.925/40mm) + "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós Magyarország kormányzója / Temetésének emlékére 1993. szeptember 4." jelzett Ag emlékérem (32,65g/0.925/40mm) mindhárom egy sérült dísztokban T:1-(PP)
1478711
30672
288
Numismatik
1994. "Kőszeg 1894-1994 / Jézus Szíve Templom felszentelésének 100 éves jubileuma emlékére 1994. szeptember 25" Br emlékérem (42,5mm) T:1-
1392593
30673
288
Numismatik
1994. "125 éves az FM Műszaki Intézet - Gödöllő 1869-1994" Br plakett (68mm) T:2
1478710
30674
288
Numismatik
1994. "Kőszeg 1894-1994 / Jézus Szíve Templom felszentelésének 100 éves jubileuma emlékére 1994. szeptember 25" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1- (PP)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF