Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1502455
10084
287
28000
Kass János (1927-2010): Illusztráció (Világgazdaság) a Minerva nagy képes enciklopédiához 1972-1975. Vegyes technika, papír, jelzés nélkül, 26×20 cm
1467743
10085
287
Kass János (1927-2010): Hamlet. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 38×28 cm 1501733
10086
287
Kádár jelzéssel: Asztali csendélet. Vegyes technika, papír, 20×12 cm 1373914
10087
287
19000
Kárpáti Éva (1936-): Női portré. Olaj, farost, jelzett, keretben 42×35 cm 1503323
10088
287
4600
Kéri Imre (1945-): Este az ócskapiacon. Rézkarc, papír, jelzett, 40×29 cm
1471656
10089
287
Kiss jelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, farost, 28×26 cm
1505882
10090
287
Kiss Márta (1974-): Sárga és kék. Olaj, vászon, jelzés nélkül, keretben, 60×48 cm 1436651
10091
287
Kiss Terézia (1928- ): Fácán boroskancsóval. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×40 cm 1459187
10092
287
Klie jelzéssel: Női aktok. Szén, papír, üvegezett keretben, 21×28 cm
1504339
10093
287
13000
1404273
10094
287
Kmetty jelzéssel: Férfi akt háttal. Szén, papír, üvegezett keretben, 60×42 cm
1415888
10095
287
Kmetty jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, falemez, 35×44 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF