Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1509794
10072
287
Gulácsy jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 43×29 cm
1450349
10073
287
24000
Gulyás Dénes (1927-2003): Virágcsendélet. Vegyes technika, farost, jelzett, 50×70 cm
1447842
10074
287
Hillinger jelzéssel: Alpesi táj. Olaj, farost, keretben, 40×48 cm
1420748
10075
287
Hincz jelzéssel: Kompozició. Olaj, papír, üvegezett keretben, 63×45 cm
1508438
10076
287
Hincz jelzéssel: Termés. Olaj,műanyag, keretben, 47×51 cm
1468432
10077
287
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: 2 vázlat rajz, ceruza-tus, papír, egyiken szakadással, 31×45 cm 1468441
10078
287
Hornyánszky hagyatéki pecsét jelzéssel: 4 vázlat rajz, vegyes technika, papír, egyiken szakadással, 11×14 cm 1502579
10079
287
4600
Horváth jelzéssel: Barofiudvar. Olaj, karton, sérült, 24×35 cm
1451580
10080
287
Horváth László (?-): Városrészlet. Olaj, farost, jelzett, újszerű keretben, 40×30 cm 1459174
10081
287
Ilosvai jelzéssel: Gondolkodó. Vázlat rajz, ceruza, papír, 38×20 cm 1503507
10082
287
Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Prihoda István (1891-1956): Lány fehér lovon, rézkarc, papír, jelzett, 29×40 cm
1425516
10083
287
Kurt Walther Kabisch: Bodensee. Zehn Original Radierungen. 10 db rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott. Eredeti mappában. / 10 original etchings in numbered folio. 25×16 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF