Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 291

Lunczer Anikó (1942-): Dunapart. Színes linómetszet, papír, jelzett, 20×30 cm
10120.

Rufpreis:
2 400 HUF

Marosán jelzéssel: Nyitott ablak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 21×11 cm
10121.

Rufpreis:
1 800 HUF

Henri Matisse (1869-1954): Szív. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 34×27 cm
10122.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Henri Matisse (1869-1954): Cím nélkül I. Szitanyomat, papír,  jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 38×29 cm
10123.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Henri Matisse (1869-1954): Fekete, zöld. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 34×27 cm
10124.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Max jelzéssel: Bécsi kávézok 6 db. Rézkarc, papír, 13×17 cm
10125.

Rufpreis:
6 000 HUF

10126.

Rufpreis:
5 000 HUF

MCP jelzéssel: Mediterrán táj hegycsúcsokkal. Olaj, farost, 48×80 cm
10127.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Medveczky jelzéssel: Labdázók. Szén, papír, üvegezett keretben, 38×30 cm
10128.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Medveczky jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 56×37 cm
10129.

Rufpreis:
4 000 HUF

Medveczky jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 40×30 cm
10130.

Rufpreis:
3 000 HUF

Medveczky jelzéssel: Fiú portré. Olaj, farost, 80×60 cm
10131.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF