Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1296355
10120
287
Lunczer Anikó (1942-): Dunapart. Színes linómetszet, papír, jelzett, 20×30 cm
1453230
10121
287
Marosán jelzéssel: Nyitott ablak. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 21×11 cm
1414274
10122
287
Henri Matisse (1869-1954): Szív. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 34×27 cm
1414260
10123
287
Henri Matisse (1869-1954): Cím nélkül I. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 38×29 cm
1414277
10124
287
Henri Matisse (1869-1954): Fekete, zöld. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül, körbevágva, paszpartuban, 34×27 cm
1420598
10125
287
Max jelzéssel: Bécsi kávézok 6 db. Rézkarc, papír, 13×17 cm
1336660
10126
287
Márton Ferenc (1884-1940): 1933 Jamboree. Bubnay Imre a benczés szakács. Ceruza, papír, jelzett, 18×12 cm /Scout graphic, pencil, paper, signed 1501912
10127
287
MCP jelzéssel: Mediterrán táj hegycsúcsokkal. Olaj, farost, 48×80 cm
1436707
10128
287
3800
Medveczky jelzéssel: Labdázók. Szén, papír, üvegezett keretben, 38×30 cm
1459070
10129
287
Medveczky jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 56×37 cm
1459077
10130
287
Medveczky jelzéssel: Női portré. Olaj, farost, 40×30 cm
1472827
10131
287
Medveczky jelzéssel: Fiú portré. Olaj, farost, 80×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF