Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1505650
10144
287
Orbán jelzéssel: Téli táj. Tempera, papír, sérült, üvegezett keretben, 24×31 cm
927100
10145
287
1503488
10146
287
Ősz Dénes(1915-1980): Tabán. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm 1502699
10148
287
Patay Mihály (1910-1956): Téli patak part. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 14×30 cm
675191
10149
287
Pataki Dénes (1921-1975):Egyéniség vizsgálat. Akvarell-tus, papír, paszpartuban, 20×15 cm 1470859
10150
287
Paula jelzéssel: Kastély. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 13×10 cm
1503495
10151
287
4400
Paulovits Pál (1892-1975): Árnyas út. Rézkarc, papír, jelzett, 30×43 cm
1468032
10152
287
Pál jelzéssel: Parkban. Tus, papír, üvegezett keretben, 34×25 cm
1509202
10153
287
Penyigey jelzéssel: Alpesi ház. Olaj, vászon, 30×39 cm 1509201
10154
287
Penyigey jelzéssel: Téli folyópart. Olaj, vászon, 25×34 cm
1509203
10155
287
Penyigey jelzéssel: ház a völgyben. Olaj, vászon, 24×34 cm
1501851
10156
287
Perlott jelzéssel: Mozgás tanulmány. Szén, papír, szakadásokkal, felcsavarva, 50×40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF