Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1437883
10108
287
Kun jelzéssel: Vázlatok (4 db). Ceruza, papír, 16×24-29×41cm 1406427
10109
287
Kun jelzéssel: Körtés csendélet. Tempera, papír, 23×32 cm
1449556
10110
287
1934 Kvos Fl. jelzéssel: Holland táj. Rézkarc-papír. Üveg keretben jelzett, 22x32 cm
1465631
10111
287
K.Zs jelzéssel: Falusi utcarészlet. Olaj, falemez, kis sérüléssel, 13×18 cm
1506093
10112
287
Lajta Gábor (1955-): Domboldal. Akril, karton, jelzett, üvegezett kereteben, 30×30 cm 1502624
10113
287
4600
Láng Rudolf (1904-1991): Őszi napsütés. Rézkarc, papír, jelzett, 29×18 cm
1415974
10114
287
Losonczy jelzéssel: Vázlatok és portrék (5db). Ceruza, papír, 29×20 cm
1501848
10115
287
Lotz jelzéssel: Fekvő akt. Szén-akvarell, papír, 30×42 cm 1503584
10116
287
Lósy jelzéssel: Lányportré, vegyes technika, papír, üvegezett fa keretben, 29,5×23,5 cm 1510243
10117
287
Lukács Gábor: Bánffyhunyad. Ceruza, papír. Jelzett. Üvegezett keretben.32x40 cm 1510224
10118
287
Lukovszky László (1922-1981) Kivándorlók. Rézkarc, papír. Jelzett. 39x57 cm 1402656
10119
287
Lunczer Anikó (1942- ): Ártér. Színes linómetszet, papír, jelzett, keretben, 34×21 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF