Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 291
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1449555
10060
287
É. R. I. jelzéssel: Cím nélkül. Pasztell-papír. jelzett, 32x49 m
1363312
10061
287
24000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Kapáló asszony. Akvarell, papír, jelzett, 46×34 cm
1505272
10062
287
160000
Fassel L'ousa Ferenc (1915-2009): Mediterrán város részlet. Olaj, farost jelzett, keretben, 50×70 cm 1507982
10063
287
28000
Fáy Győző (1918-2005): Betsabea. Olaj, falemez, jelzett, faragott fa keretben, 24×20 cm 1503491
10064
287
Fehér Ilona (1913-1983): Tópart. Rézkarc, papír, jelzett, 24×33 cm 1403766
10065
287
Ferenczy jelzéssel: Golden retriever. Olaj, vászon, keretben, 56×37 cm 1510252
10066
287
Z. Gács György (1914-1978): Szabadulás. Linó, karton, jelzett, 34x49 cm 1248423
10067
287
777441
10068
287
Enrico Glicenstein (1870-1942): Táncoló nő. Rézkarc, hártyapapír, jelzett, 22×17 cm /Henryk (Enrico) Glicenstein, polish sculptor who lived in Italy and the United States, etching, signed
1503637
10069
287
1456350
10070
287
Gruber jelzéssel: Női portré. Szén, papír, 48×32 cm 1456399
10071
287
Gruber jelzéssel: Női portré. Szén, papír, apró szakadással, 48×32 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF