Porzellan Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1408816
11054
284
Herendi fehér mázas Beethoven mellszobor, jelzett (mélynyomás), hibátlan, m: 20 cm. / Herendi porcelain bust of Beethoven 1479805
11055
284
Herendi virág mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:22 cm 1475233
11056
284
Herendi vadász mintás levélnehezék, kézzel festett, jelzett, eredeti dobozában, m:5 cm 1480247
11057
284
Herendi tejkiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm 1474295
11058
284
Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm, d:11 cm 1479993
11059
284
Zsolnay retró kávés csésze, 4 db, mázhibával + 6 db csészealj, 1 db sérült, jelzett 1480004
11060
284
Zsolnay porcelán hamutartó "100 éves a Budapest-Pécsi vasút 1882-1982" felirattal, hibátlan, jelzett, d: 11 cm, m: 3,5 cm 1480006
11061
284
11000
Zsolnay főleg pillangó mintás mini kaspók, tálka, doboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6-7 cm, d: 10,5 cm, összesen:6 db 1473595
11062
284
Zsolnay pillangó mintás kompótos készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:13 és 25 cm, összesen: 7 db 1479263
11063
284
Zsolnay óvodás kis fiú a pöttyös labdával, kézzel festett, jelzett, m:11 cm 1226544
11064
284
Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
1330920
11065
284
100
Hollóházi porcelán dísztányér, "Megyei Nemzetiségi Nemzetközi dalostalálkozó" felirattal, jelzett, hibátlan, 27cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF