Porzellan

Zahl der Lose: 38

11054.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi virág mintás mélytányér, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, d:22 cm
11055.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi vadász mintás levélnehezék, kézzel festett, jelzett, eredeti dobozában, m:5 cm
11056.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi tejkiöntő, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:9 cm
11057.

Rufpreis:
2 000 HUF

Herendi Viktória mintás bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:10 cm, d:11 cm
11058.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Zsolnay retró kávés csésze, 4 db, mázhibával + 6 db csészealj, 1 db sérült, jelzett
11059.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay porcelán hamutartó "100 éves a Budapest-Pécsi vasút 1882-1982" felirattal, hibátlan, jelzett, d: 11 cm, m: 3,5 cm
11060.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay főleg pillangó mintás mini kaspók, tálka, doboz, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:6-7 cm, d: 10,5 cm, összesen:6 db
11061.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Zsolnay pillangó mintás kompótos készlet, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d:13 és 25 cm, összesen: 7 db
11062.

Rufpreis:
12 000 HUF
11

Zsolnay óvodás kis fiú a pöttyös labdával, kézzel festett, jelzett, m:11 cm
11063.

Rufpreis:
1 000 HUF
14

Scrabantia / Sopron városképes Hollóházi porcelán tálka 20x17 cm
11064.

Rufpreis:
800 HUF

11065.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF