Porzellan Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1420245
11066
284
Hollóházi márvány váza, régi Zrinyi Miklós Katonai Akadémia címerével, jelzett, kopott, m:30 cm 1016504
11067
284
1480601
11068
284
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 14 cm 1480250
11069
284
Hollóházi kiöntő és bonbonier, matricás, jelzett, kopott aranyozás, d:11 cm, m:6 cm 1473585
11070
284
Hollóházi Erika mintás két személyes teás készlet, tállal, matricás, hibátlan 1479270
11071
284
Hollóházi porcelán balerina kislány, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 14 cm 1473125
11072
284
11000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, hibátlan, jelzett, m: 25,5 cm 1452971
11073
284
Alföldi áttört szélű süteményes készlet romantikus párral, matricás, kopott, jelzett, d:17 cm (6×), d:25 cm 1480643
11074
284
Gránit kézzel festett tányér, kopás nyomokkal, jelzett, d:21,5 cm
1460499
11075
284
14000
Schlagenwald teás készlet, matricás, jelzett, kopott aranyozással, plusz egy kiöntővel, összesen: 9 db
1391324
11076
284
B&B német juhász, kézzel festett, jelzett, kopott, h:21 cm, m:13,5 cm 1479118
11077
284
Felix & Richard Pratt díszváza, két részes, kézzel festett, jelzett, kopott, m:24 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF