Porzellan Zahl der Lose: 38
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1481208
11078
284
Rieber Bavaria teás csésze és alj + süteményes tányér, hibátlan, matricás, d:18 cm 1479142
11079
284
Grafenthal gidák, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
1473123
11080
284
Hutschenreuther tál, matricás, jelzett, kopás nyomokkal, 42×27 cm 1315273
11081
284
1476735
11082
284
Kis porcelán figurák(Kislány virágokkal, kis maci, galambos gyertyatartó), kézzel festettek, hibátlanok, jelzés nélkül, m: 6 és 8 cm 1479451
11083
284
Valencia porcelán ülő balerina figura, kézzel festett, hibátlan, jelzett, 12x6 cm 1480031
11084
284
4 db jelzett szovjet figurális porcelán, kézzel festett, hibátlan, m:4-9 cm 1480036
11085
284
6 db jelzett szovjet porcelán tétel, kézzel festett, hibátlan, m:4-16 cm 1479992
11086
284
Jelzett kézzel festett tigris, hibátlan, h:8 cm 1481097
11087
284
Régi tintatartó, jelzett (K 818), kézzel festett, kopott, 4,5×4,5 cm 1480255
11088
284
Jelzett kínai váza, kézzel festett, hibátlan, m:9 cm 1424854
11089
284
Porcelán hölgy büszt, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF