Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 193

Br. Krafft-Ebing Rikhárd: A törvényszéki elmekórtan tankönyve. Fordította Babarczi Schwartzer Ottó. Budapest, 1891, Hornyánszky Viktor Könyvnyomdája. Korabeli aranyozott gerincű félvászon kötés, márványozott lapélekkel, az előzéklap belsején, és a címoldalon ceruzás és egy tollas bejegyzésekkel.
13507.

Rufpreis:
5 000 HUF

13508.

Rufpreis:
5 000 HUF

13509.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kropotkin Péter: Kölcsönös segítség mint természettörvény. Teljes kiadás. Bp., 1908, Athenaeum. Kiadói egászvászon-kötésben, szép állapotban.
13510.

Rufpreis:
3 000 HUF

13511.

Rufpreis:
3 000 HUF

13512.

Rufpreis:
4 000 HUF

13513.

Rufpreis:
2 000 HUF

13514.

Rufpreis:
800 HUF

Brehm Alfréd: Az állatok világa egy kötetben. (Kis Brehm) Átdolgozta Rapaics Raymund. Reprint kiadás. Bp., 1989, ÁKV-Maecenas. Kiadói egészvászon-kötésben, szakadozott védőborítóban. Az előzéklapot korábban összefirkálták.
13515.

Rufpreis:
1 200 HUF

Növénytan. Szerkesztette: Dr. Hortobágyi Tibor. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Kiadói félvászonkötésben.
13516.

Rufpreis:
2 400 HUF

13517.

Rufpreis:
2 000 HUF

13518.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF