Russ, Karl: A kanári gondozása, tenyésztése és betegségeinek gyógyítása. Bp., 1937, Magyar Könyvkiadó. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
Vegyes számítástechnikai tétel, 4 db: Bjarne Stroustrup: A C++ programozási nyelv I-II. Budapest, 2001, Kiskapu Kft. Kiadói papírborító. Sipos Marianna: A Visual C++ és az MFC. 2001, Szerzői kiadás. Második, javított kiadás. Kiadói papírborítóban. Illés Zoltán: Programozás C# nyelven. Budapest, 2004, Jedlik Oktatási Studio. Kiadói papírborító.
Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db: Ben Morris: The Symbian OS Architecture Sourcebook. Chichester, 2007, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Michael J. Jipping: Symbian OS Communciations Programming. Chichester, 2002, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Richard Harrison: Symbian OS C++ for Mobile Phones. Chichester, 2003, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, megtört, sérült kötéssel, angol nyelven.
Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db: Julie C. Meloni: A PHP, a MySQL és az Apache használata. Budapest, 2004,Panem Kiadó. Kiadói papírkötés. Cserny László: Mikroszámítógépek. Budapest, 1996, LSI Oktatóközpont, A Mikroelektronika Alkalmazásának Kultúrájáért Alapítvány. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés. Foltos. Egyébként jó állapotban. Reményi Zoltán-Stiegler Gábor-Szalayné Tahy Zsuzsanna: Informatika, érettségire felkészítő feladatgyűjtemény. Budapest, 2004, Nemzeti Tankönyvkiadó. 2. kiadás. Kiadói papírkötésben.
Heller Ágost: A physika története a XIX. században. I-II. Budapest, 1891-1902, Királyi Magyar Természettudományos Társulat, 574+488 p. Kiadói egészvászon borítóban. Jó állapotban.