Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 193

Karsay Endre: Vitorlázórepülés. Bp., é.n., Vörös csillag Nyomda 262 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
13495.

Rufpreis:
2 000 HUF

13496.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Szűcs József: A repülés ábécéje. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó. 168 p. Gazdag képanyaggal. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
13497.

Rufpreis:
1 200 HUF

Russ, Karl: A kanári gondozása, tenyésztése és betegségeinek gyógyítása. Bp., 1937, Magyar Könyvkiadó. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13498.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kovács Izsó: Hemopatia. A vérgyógyítás és eredményei. Bp., 1910, Nap újságvállalat. Vászonkötésben, jó állapotban.
13499.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vegyes számítástechnikai tétel, 4 db:  Bjarne Stroustrup: A C++ programozási nyelv I-II. Budapest, 2001, Kiskapu Kft. Kiadói papírborító. Sipos Marianna: A Visual C++ és az MFC. 2001, Szerzői kiadás. Második, javított kiadás. Kiadói papírborítóban.  Illés Zoltán: Programozás C# nyelven. Budapest, 2004, Jedlik Oktatási Studio. Kiadói papírborító.
13500.

Rufpreis:
4 000 HUF

Sághi Balázs, Ila lászló, Malte Borges, Eike Elser: PC-Műhely 1-5. Budapest, 1996-1998, Panem Kft. Kiadói papírkötésben.
13501.

Rufpreis:
2 000 HUF

13502.

Rufpreis:
4 000 HUF

13503.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db:  Julie C. Meloni: A PHP, a MySQL és az Apache használata. Budapest, 2004,Panem Kiadó. Kiadói papírkötés.  Cserny László: Mikroszámítógépek. Budapest, 1996, LSI Oktatóközpont, A Mikroelektronika Alkalmazásának Kultúrájáért Alapítvány. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés. Foltos. Egyébként jó állapotban.  Reményi Zoltán-Stiegler Gábor-Szalayné Tahy Zsuzsanna: Informatika, érettségire felkészítő feladatgyűjtemény. Budapest, 2004, Nemzeti Tankönyvkiadó. 2. kiadás. Kiadói papírkötésben.
13504.

Rufpreis:
3 000 HUF

Otto Weininger: Nem és jellem. Elvi tanulmány. Bp. 1913. Dick Manó. XVI, 439 p. Fordította: Gábor Andor. Korabeli félvászonkötésben
13505.

Rufpreis:
2 400 HUF

13506.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF