https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 193

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Raoul Francé: Az állatok csodálatos világa. Bp., é.n. Franklin. 301 p. 10 t..Gazdag szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászonkötésben, eredeti papírborítóban.
1
13483.

Raoul Francé: Az állatok csodálatos világa. Bp., é.n. Franklin. 301 p. 10 t..Gazdag szövegközti ábrákkal. Kiadói félvászonkötésben, eredeti papírborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Sós József: A gyakorló orvos laboratóriuma. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói picit sérült egészvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
13484.

Dr. Sós József: A gyakorló orvos laboratóriuma. Budapest, 1941, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói picit sérült egészvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hankó Vilmos, Szterényi Hugó (Szerk.): Természettudományi Olvasmányok I. Budapest, 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkereskedése. Második kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés.
1
13485.

Hankó Vilmos, Szterényi Hugó (Szerk.): Természettudományi Olvasmányok I. Budapest, 1906, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Könyvkereskedése. Második kiadás. Kiadói foltos egészvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vasúti Magasépítmény. Műszaki Útmutató I. rész. Budapest, 1972, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 400 p. Kiadói félvászon kötés.
1
13486.

Vasúti Magasépítmény. Műszaki Útmutató I. rész. Budapest, 1972, Közlekedési Dokumentációs Vállalat, 400 p. Kiadói félvászon kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Koczka László-Fodor Gusztáv-Tamási Lajos: Távbeszélő gépelemek és kapcsolástan I-II. Budapest, 1930-1932, Szerzői kiadás, 313 p. Átkötött félvászon kötés. A címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel.
1
13487.

Koczka László-Fodor Gusztáv-Tamási Lajos: Távbeszélő gépelemek és kapcsolástan I-II. Budapest, 1930-1932, Szerzői kiadás, 313 p. Átkötött félvászon kötés. A címlapon tulajdonosi névbejegyzésekkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sztrókay Kálmán: A vegyész versenye a természettel. Bp., 1942, Országos Közművelődési Tanács. 182 p. Korabeli egészvászon-kötésben.
1
13488.

Sztrókay Kálmán: A vegyész versenye a természettel. Bp., 1942, Országos Közművelődési Tanács. 182 p. Korabeli egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nagy Imre: Agrárpolitikai tanulmányok I. Előadások az agrártudományi egyetemen és a mezőgazdasági Akadémián. Budapest, 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Nem jelent meg belőle több kötet.
1
13489.

Nagy Imre: Agrárpolitikai tanulmányok I. Előadások az agrártudományi egyetemen és a mezőgazdasági Akadémián. Budapest, 1950, Szikra. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Nem jelent meg belőle több kötet.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
dr. Benes Lajos: Sürgős sebészi műtétek tájanatómiája és műtéttana. Előszóval ellátta dr. Bakay Lajos. Budapest, 1940, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés, picit szakadt gerinccel, kijáró lapokkal, pár lap felvágatlan. A szerző által dedikálva.
1
13490.

dr. Benes Lajos: Sürgős sebészi műtétek tájanatómiája és műtéttana. Előszóval ellátta dr. Bakay Lajos. Budapest, 1940, Eggenberger-féle Könyvkereskedés, Rényi Károly. Kiadói papírkötés, picit szakadt gerinccel, kijáró lapokkal, pár lap felvágatlan. A szerző által dedikálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Prof. Dr. Sigmund Freud: Zur Psychopathologie des Alltagslebens (Über Vergessen, Versprechen, Vergreifen, Aberglaube und Irrtum). Berlin, 1910, S. Karger, 149 p. Harmadik, bővített kiadás.  Sigmund Freud: A mindennapi élet pszichopatológiája. Átkötött félvászon kötés. A címoldalon tulajdonosi névbejegyzéssel. Német nyelven. / Third extended edition, half cloth-binding, in german language.
1
13491.

Prof. Dr. Sigmund Freud: Zur Psychopathologie des Alltagslebens (Über Vergessen, Versprechen, Vergreifen, Aberglaube und Irrtum). Berlin, 1910, S. Karger, 149 p. Harmadik, bővített kiadás. Sigmund Freud: A mindennapi élet pszichopatológiája. Átkötött félvászon kötés. A címoldalon tulajdonosi névbejegyzéssel. Német nyelven. / Third extended edition, half cloth-binding, in german language.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Geodéziai kézikönyv I-II. A harmadik kötet hiányzik. Bp. 1957, Közgazdasági és Jogi. 304 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.
1
13492.

Geodéziai kézikönyv I-II. A harmadik kötet hiányzik. Bp. 1957, Közgazdasági és Jogi. 304 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Hovelacque, André: La rectum et sa gaine: quatre planches d'anatomie. Párizs, 1935, Gaston Doin. Francia nyelvű anatómiai ismertető füzet, rövid bevezetővel, 8 db nagyméretű ábrával. Papírkötésben, jó állapotban.
1
13493.

Hovelacque, André: La rectum et sa gaine: quatre planches d'anatomie. Párizs, 1935, Gaston Doin. Francia nyelvű anatómiai ismertető füzet, rövid bevezetővel, 8 db nagyméretű ábrával. Papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötésben. A borítótáblák enyhén sérültek.
1
13494.

Weninger Antal: Orvos a lélekért. Bp., 1941, Vörösváry Kiadóvállalat. Kiadói félvászon kötésben. A borítótáblák enyhén sérültek.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse