Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 193

Entz Géza - Soós Lajos: Élet a tengerben. 26 táblával és 112 szövegrajzzal. Bp. 1931. Term. Tud. Társ. 1 t. (színes címkép) X. 1 sztl. 484 l. 26 t. (ebből 4 színes). Természettudományi Könyvkiadó-vállalat XCIX. Illusztrált kiadói..
13531.

Rufpreis:
800 HUF

13532.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

13533.

Rufpreis:
1 600 HUF

13534.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

A. Moser: Zeitschrift für Kapital und Rente. I-II. Stuttgart, 1864, Verlag von Vilhelm Nietzschke. 248+295 p. Korabeli kopottas félvászonkötésben. Érvénytelen könyvtári pecsétekkel.
13535.

Rufpreis:
2 000 HUF

Irmédi dr.-Molnár László: Jelkulcs a térképolvasáshoz. Bp., 1941, Hornyánszky. Kiadói papír kötésben.
13536.

Rufpreis:
2 000 HUF

13537.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Orosz Rezső: A csecsemő, kisgyermek és iskolásgyermek gondozása. Egészségügyi vezérfonal szülők, s gyermekkel hivatásszerűen foglalkozók részére. Budapest, é.n., Szerzői kiadás. Tizedik kiadás. Modern félvászon kötésben, az előzéklapon ajándékozási sorokkal, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel, javított lapokkal, fekete-fehér szövegközti illusztrációkkal.
13538.

Rufpreis:
1 200 HUF

Koós Judith: Modern Otthon. Budapest, 1960, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos borítóval. fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal, rajtuk retró lakásbelsőkkel.
13539.

Rufpreis:
1 000 HUF

13540.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tangl Harald: A táplálkozás. Bp., é.n., Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Borítótáblák alján sérült kiadói egészvászon-kötésben.
13541.

Rufpreis:
800 HUF

Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Bp., 1910, Athenaeum. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, kifogástalan, újszerű állapotban.
13542.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF