Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 193

13579.

Rufpreis:
1 200 HUF

13580.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Schmidt József: Fémtechnologia. Szerszámgépek. Bp., 1928. Traub B. és Tsa. Kiadói, kissé elhajlott papírkötésben.
13581.

Rufpreis:
1 000 HUF

13582.

Rufpreis:
1 600 HUF

V. O. Tauszon: Parányi lények hatalmas művei. Bp., 1950, Hungária. 139 p. Kiadói papírkötésben.
13583.

Rufpreis:
1 200 HUF

13584.

Rufpreis:
1 800 HUF

Petur László: Ikárusz szárnyain. Budapest, 1962, Móra Ferenc Könyvkiadó. Kiadói kopottas félvászon kötés. Repüléstörténeti könyv, Köpeczi Bócz István rajzaival, számos fekete-fehér képpel illusztrálva.
13585.

Rufpreis:
800 HUF

Charles Darwin: Fajok keletkezése természetes kiválasztás útján vagy az életrevalóbb tenyészfajok boldogulása a létért való küzdelemben. Ford. Mikes Lajos. Természettudományi Könyvtár. I. kötet. Bp. 1911. Athenaeum. 283 p. Kiadói egészvászon-kötésben, gerincén kisebb sérüléssel.
13586.

Rufpreis:
1 800 HUF

13587.

Rufpreis:
10 000 HUF

1914 - A magyar sebésztársaság munkálatai. VII. naggyűlés. Bp., 1914. M. Sebésztársaság. 251 p. Korabeli félvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
13588.

Rufpreis:
1 200 HUF

1932 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét második ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1932. MORTESZ. 133 p. Korabeli egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel.
13589.

Rufpreis:
1 200 HUF

1912 - A magyar sebésztársaság munkálatai. V. naggyűlés. Bp., 1912. M. Sebésztársaság. 183 p. Korabeli félvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. A címlap hiányzik, az utolsó tanulmány előre lett bekötve.
13590.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF