Bücher: Wissenschaft und Technik

Zahl der Lose: 193

Donáth Tibor: Az emberi test felépítése. Második, javított kiadás. Bp., 1973, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
13591.

Rufpreis:
1 200 HUF

Steiner Pál: Sebészeti műtéttan. Bp., 1916, Franklin. Számos ábrával. Vászonkötésben, gerincén kis sérüléssel, egyébként jó állapotban.
13592.

Rufpreis:
3 000 HUF

13593.

Rufpreis:
8 000 HUF

Dr. Müller Vilmos (szerk.): Klinikai Therapia. Budapest, 1940. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, 854+865+III p. A könyvben számos fotó és illusztráció található. A borítója kopottas.
13594.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dr. Lengyel Béla: Világhódító ipari anyagok. Budapest, 1939, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Sok képmelléklettel. Kiadói egészvászon kötés,  328 p. Jó állapotban.
13595.

Rufpreis:
1 000 HUF

13596.

Rufpreis:
3 000 HUF

13597.

Rufpreis:
2 400 HUF

13598.

Rufpreis:
3 000 HUF

Raoul Heinrich Francé: A növények érzéki és szerelmi élete. Ford. Pogány József; A darwinizmus mai állása. Ford. Kovács Sándor. (Természettudományi Könyvtár) Bp., 1913, Athenaeum. Kiadói karton kötésben
13599.

Rufpreis:
2 000 HUF

H. W. Loon: Nézz körül a földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Budapest, 1938, Dante. Kiadói egészvászon kötés, picit sérült gerinccel, némileg sérült kötéssel.
13600.

Rufpreis:
800 HUF

Lenhossék Mihály: Az ember helye a természetben. Bp., 1921. Franklin. Kissé sérült egészvászon kötésben.
13601.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dr. Kisfaludy Pál: A rák felismerése és kezelése Bp., 1940, Novák Rudolf. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
13602.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF