13506.
Beendet 282. Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
6 000 HUF
16,26 EUR, 18,75 USD
Heller Ágost: A physika története a XIX. században. I-II. Budapest, 1891-1902, Királyi Magyar Természettudományos Társulat, 574+488 p. Kiadói egészvászon borítóban. Jó állapotban.