Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1291749
10037
279
38000
1389239
10038
279
Drégely jelzéssel: Modern csendélet. Olaj, papír, kis hibával, keretben, 34×26 cm 1394005
10039
279
Johan Daniel Ebersbach (1822-1900): Spániel. Rézkarc, papír, jelzett, szakadásokkal, 20×17 cm
1435066
10040
279
Emanuel jelzéssel: Csendélet családtagokkal. Akril, papír, felcsavarva, 58×47 cm
1435019
10041
279
Emanuel jelzéssel: Mosolygó arc. Akril, papír, felcsavarva, 55×44 cm
1387867
10042
279
Endrédy György (1910-1988): Figyelő lány. Linó, papír, jelzett, 17x13 cm
1414843
10043
279
3800
Ék Sándor (1902-1975): Lenin. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 40x29 cm 1390910
10044
279
Élesdy István (1912-1987): Házak a folyóparton. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 29×38 cm 1387837
10045
279
1308701
10046
279
1391466
10047
279
F.Farkas Tamás (1951-): Kristály (1986). Szitanyomat, papír, jelzett, 31×26 cm 1323610
10048
279
Farsang Sándor (1945-2015): Városi lét. Szitanyomat, papír, jelzett, 36×50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF