Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1312559
10073
279
600
M. Kiss József (1935-1999): József Attila. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm
1436651
10074
279
Kiss Terézia (1928- ): Fácán boroskancsóval. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×40 cm
1433824
10075
279
Kiszely jelzéssel: Vihar az erdőben. Olaj, falemez, 21×31 cm
1406113
10076
279
40000
Rudolf Klingsberg (1881-1943): Enteriőr. Olaj, vászon, jelzett, antik keretben, 43×53 cm
1433431
10077
279
Konecsni György (1908-1970): Tanya. Színezett rézkarc, karton, jelzett, 29×39 cm 1420478
10078
279
Kormos Balázs (1976-2014): Vagány. Ceruza, papír, jelzett, 29×21 cm 1436607
10079
279
Kovái jelzéssel: Fekvő akt. Tus, papír, üvegezett keretben, 20×31 cm
1436989
10080
279
Kovács jelzéssel: Kastély a folyónál. Olaj, karton, keretben, 57×40 cm
1434208
10081
279
Kovács Júlia (1924-2007): Réten. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×29 cm
1434498
10082
279
Kovács Tamás (1942-1999): Táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 26×35 cm 1434298
10083
279
Kórusz József (1927-2010): Szoptató anya. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×37 cm
1414648
10084
279
50000
Kömpöczi Balogh Endre (1911-1977): Vázlatfüzet: kettő ceruza rajz, 4 db akvarell, 2 szén, 1 tempera, 1 pasztell, botítékok, 2 db fotó a művészről, összesen: 3 db rajz szignózott
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF