Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1400302
10012
279
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlások partközelben. Olaj, karton, keretben, 22×33 cm
1400293
10013
279
Bánfi jelzéssel: Vitorlások a Balatonon. Olaj,, karton, keretben, 22×33 cm 1374092
10014
279
1439753
10015
279
Bánsági András (1934-1993) grafikus művész grafikai hagyatéka. Igényesen összeállított album a művész kiadott grafikáival. Sok aláírt, sok különböző feljegyzéssel. Hozzá kiállítási meghívók, programfüzetek, Az egész egy nagy haránt alakú albumba betéve, részben beragasztva. Nagyon sok darab 1439751
10016
279
Bánsági András (1934-1993) 3 db aláírt linómetszet. Lapméret 42x29 cm 1439749
10017
279
Bánsági András (1934-1993) grafikus hagyatéka. Grafikáinak nyomólemezei, linók, rézkarcok dúcai. Nagyon sok darab 1434603
10018
279
14000
Beke jelzéssel: Napsütés. Olaj, farost, 70×100 cm
1434494
10019
279
Benczúr Ijelzéssel: Virágcsendélet. Olaj, karton, jelzett, keretben, 30×40 cm 1340392
10020
279
Bér Rudolf (1924-2004): Enteriőr. Akvarell, papír, jelzett, 29×22 cm
1432970
10021
279
Blanche jelzéssel: Téli falu. Olaj, vászon, keretben, 50×70 cm 1420646
10022
279
15000
Boldizsár István (1897-1984): Virág csendélet, akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 37×26,5 cm 1365615
10023
279
Boromisza jelzéssel: Ló és gazdája. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 32×41 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF