Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 215
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1417075
10024
279
14000
Borsos Miklós (1906-1990): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott. 62/100 üvegezett keretben, 39x48 cm 1437876
10025
279
4200
Bortnyik Sándor (1893-1976): Alakok. Linó, papír, utólagos jelzéssel, üvegezett keretben, 23x18 cm. 1394434
10026
279
Bortnyik Sándor: MA címlap. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1394436
10027
279
Bortnyik Sándor: Rajz a MA-ból. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 50x68 cm
1433813
10028
279
CK jelzéssel: Találkozó. Vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 17×15 cm
1436560
10029
279
Csík jelzéssel: Csuka. Olaj, vászon, keretben, 50×60 cm 1433603
10030
279
4600
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Halászok. Rézkarc, papír, jelzett, 27×42 cm 1433039
10031
279
Csupor László (1914-1990): Virágcsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 50×70 cm 1433047
10032
279
Dallos Ferenc (1928-2001): Kis erdő. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
1310280
10034
279
Deli Antal (1886-1960): Erdőszéle. Szén, papír, jelzett, 25×16 cm
1435263
10035
279
Dékány Ágoston (1948-): Aktus. Litográfia, papír, jelzett (DÁ), hátoldalán ceruza rajz, 17×22 cm 1435160
10036
279
Dékány Ágoston (1948-): Vázlat. Tus, papír, jelzett, 17×22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF